عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

جلالي: فقط 2 دقيقه با كفاشيان صحبت كردم؛ به همين راحتي قبول نمي‌كنم

شنبه 30 بهمن 1389  11:53 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال فولاد با بيان اينکه تنها 2 دقيقه با رئيس فدراسيون صحبت کرده گفت: سرمربيگري تيم اميد مسئوليتي نيست که به سادگي بخواهم قبول کنم.

مجيد جلالي در مورد اينکه گفته مي شود امروز از سوي کميته فني به عنوان سرمربي تيم اميد انتخاب مي شود، تصريح کرد: هنوز مذاکره اي با باشگاه نداشتم. پنجشنبه شب ساعت 21:30 کفاشيان با من تماس گرفت و در صحبتي 2 دقيقه اي به من گفت قصد دارند در جلسه کميته فني نام من را به عنوان گزينه مربيگري در تيم اميد مطرح کنند. من هم گفتم بايد در اين باره با هم صحبت کنيم.
وي افزود: اصلا چيزي معلوم نيست که مي گويند من سرمربي تيم اميد مي شوم. اين قضيه سه طرف دارد. اول باشگاه فولادخوزستان؛ دوم فدراسيون و سوم خود من. من بايد با کفاشيان صحبت کنم. نه مذاکره اي داشتم و نه هيچ بحث ديگري.

سرمربي تيم فولاد درباره اينکه حاضر است اين سمت را قبول کند يا خير، گفت: سرمربيگري تيم اميد مسئوليتي نيست که به سادگي بخواهم قبول کنم يا ذوق زده شوم. مسئوليت سنگين است و بايد همه جوانب بررسي شود. من بايد به کار مطمئن شوم و سپس تصميم گيري کنم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها