عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استقرار دفتر شهرداري قزوين در كربلا

استقرار دفتر شهرداري قزوين در كربلا
شنبه 30 بهمن 1389  11:54 ق.ظ

شهردار قزوين خواستار شد؛
استقرار دفتر شهرداري قزوين در كربلا

خبرگزاري فارس: شهردار قزوين خواستار استقرار دفتر شهرداري قزوين در كربلا در راستاي ارائه خدمات فني و مهندسي به صورت مستمر و تداوم فعاليت‌هاي عمراني در اين شهر مذهبي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين به نقل از روابط عمومي شهرداري قزوين، مسعود نصرتي در نشستي با قائم مقام شهردار كربلا كه در محل سالن كنفرانس هتل هدي الوادي كربلا برگزار شد، بيان داشت: با توجه به حضور مسئولان و مديران مرتبط با امور خدمات شهري در اين سفر اميدواريم شهرداري كربلا بتواند از تجربيات و توانمندي‌هاي هيئت اعزامي براي ارائه خدمات بيشتر و مناسب‌تر به زائران حرم حسيني بهره‌مند شود.
وي ادامه داد: در صورت تأمين زمين مناسب براي استقرار دفتر شهرداري قزوين در كربلا مي‌توانيم براي ارائه خدمات فني و مهندسي به صورت مستمر و تداوم فعاليت‌هاي عمراني در اين شهر مذهبي اقدامات مناسبي به ثمر برسانيم.
شهردار قزوين عنوان داشت: به همين منظور، شهرداري قزوين در حوزه‌هاي مديريت پسماند، حمل و نقل شهري، مرمت و ساخت‌و‌ساز و نيز احداث بوستان آمادگي كامل خود را براي انتقال تجربيات به همتاي عراقي اعلام مي‌كند.
وي تصريح كرد: شهرداري قزوين با داشتن دانشگاه علمي ـ كاربردي مي‌تواند با پذيرش دانشجو از استان كربلا و آموزش آنها در رشته‌هاي شهرسازي، معماري و ترافيك زمينه شكل‌گيري نيروي متخصص براي ارائه خدمات مناسب شهري را فراهم كند.
نصرتي در ادامه به مشتركات ديني دو كشور ايران و عراق و گرايش مردم به عتبات عاليات اشاره كرد و گفت: احداث حرم دوطفلان مسلم توسط خيرين قزويني بيانگر عشق و ارادت مردم به آستان مقدس و اماكن مذهبي است.
وي با اشاره به حضور هيئتي از استان قزوين در كربلا خاطر‌نشان كرد: رفت و آمدهاي مديران و مسئولان دو استان به توسعه مناسبات كمك خواهد كرد.
انتهاي پيام/آ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها