عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

20 موسسه مسافربري براي فروش اينترنتي بليت ساماندهي شده است

20 موسسه مسافربري براي فروش اينترنتي بليت ساماندهي شده است
شنبه 30 بهمن 1389  11:54 ق.ظ

در خراسان شمالي؛
20 موسسه مسافربري براي فروش اينترنتي بليت ساماندهي شده است

خبرگزاري فارس: مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي خراسان شمالي گفت: 20 موسسه مسافربري براي فروش اينترنتي بليت نوروزي در اين استان ساماندهي شده است.

حميدرضا شهركي‌ثانوي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: اين شركت‌ها و موسسات مسافربري هم‌اكنون به وب سايت اختصاصي تجهيز و مسافران مي‌توانند از طريق آدرس اينترنتي نسبت به رزرو بليت نوروزي خود اقدام كنند.
وي افزود: 8 موسسه مسافربري در بجنورد، 5 موسسه در شيروان، 2 موسسه در اسفراين و در شهرستان‌هاي جاجرم، گرمه، آشخانه و فاروج نيز هر كدام يك شركت مسافربري به سامانه فروش بليت اينترنتي تجهيز شدند.
شهركي‌ثانوي با بيان اينكه پيش‌فروش بليت سفرهاي نوروزي در اين استان از ابتداي اسفند ماه آغاز مي‌شود، تصريح كرد: در اين راستا مسافران مي‌توانند تا هفتم اسفند ماه با ثبت‌نام نسبت به خريد بليت اينترنتي خود اقدام كنند.
به گفته وي، همچنين فروش حضوري بليت‌هاي شركت‌هاي مسافربري اين استان از هشتم اسفند آغاز و تا 24 اسفند ادامه خواهد داشت.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي خراسان شمالي هدف از اجراي پيش فروش بليت‌هاي سفرهاي نوروزي در اين استان را شناسايي مسيرهايي كه داراي بيشترين تقاضا براي سفر بوده و برنامه‌ريزي براي استفاده از حداكثر ظرفيت ناوگان را از اهداف اين طرح اعلام كرد.
وي اظهار داشت: تمام شهروندان مي‌توانند با مراجعه به وب سايت اختصاصي موسسات مسافربري خراسان شمالي نسبت به تهيه بليت سفر خود اقدام كنند.
خراسان شمالي با دارا بودن هفت شهرستان، 811 هزار نفر جمعيت دارد.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها