عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بازي يارانه‌اي «سردار جنگل» در گيلان ساخته مي‌شود

بازي يارانه‌اي «سردار جنگل» در گيلان ساخته مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  11:55 ق.ظ

براي نخستبن بار در كشور؛
بازي يارانه‌اي «سردار جنگل» در گيلان ساخته مي‌شود

خبرگزاري فارس: دبير كل انجمن پيشگامان فناوري و اطلاعات گيلان گفت: براي نخستين بار در كشور، بازي رايانه‌اي مبارزات «ميرزا كوچك جنگلي» در گيلان در حال ساخت است.

عباس نجفي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به انجام فعاليت‌هاي انجمن مذكور در رشته‌هاي برنامه‌نويسي، سخت‌افزار، نرم ‌فزارهاي چند رسانه‌اي، IT اطلاعات و شبكه، اظهار داشت: ساخت بازي رايانه‌اي «سردار جنگل» براي نخستين بار در كشور در گيلان انجام مي‌شود.
وي افزود: ساخت اين بازي با همكاري كميته بازي‌سازي انجمن و موسسه تبيان گيلان وابسته به سازمان تبليغات اسلامي انجام مي‌شود.
به گفته دبير كل انجمن پيشگامان فناوري و اطلاعات گيلان، يك تيم تحقيقاتي به مدت هشت ماه در باره چگونگي ساخت اين بازي از ماجراي نهضت جنگل در گيلان تحقيق و پژوهش به عمل آورده‌اند.
وي خاطرنشان كرد: انتخاب افراد متخصص و كار آزموده براي همكاري در اين پروژه از طريق شركت در آزمون انجام شده است.
نجفي درباره ضرورت ساخت اين بازي تصريح كرد: شناساندن مبارزان و قهرمانان گيلاني به تمام نقاط ايران و دنيا ضرورت دارد زيرا هنوز افرادي در گيلان هستند كه به خوبي ميرزا كوچك خان جنگلي و اهدافش را نمي‌شناسند.
وي با اشاره به اينكه براي ساخت اين بازي بالغ بر 80 ميليون تومان هزينه برآورد شده است، ادامه داد: اين بازي علاوه بر زبان فارسي با دو زبان انگليسي و عربي نيز كاربرد دارد.
دبير كل انجمن پيشگامان فناوري و اطلاعات گيلان خواستار حمايت مسئولان در اين زمينه شد و افزود: در حال حاضر اين تشكل مصمم بر اجراي اين پروژه است و در همه حال حمايت مسئولان را مي‌طلبد تا افتخاري ديگر بر كارنامه گيلان بيفزايد.
وي با بيان اينكه بيشتر جوانان مومن و متعهد گيلاني با اين پروژه فعاليت دارند، تصريح كرد: جوانان براي دلگرمي و ايجاد انگيزه در تحقق برنامه‌هايشان نيازمند مساعدت مسئولان هستند.
نجفي برخي از فعاليت‌هاي انجام شده توسط انجمن در طول سال را برشمرد و افزود: برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي، آشنايي با روش‌هاي مهاجرت‌هاي غير آگاهانه از طريق فناوري اطلاعات و كارگاه آموزشي مباني، روزمه نويسي براي اخذ تسهيلات جهاني از جمله فعاليت‌هاي انجمن بوده است.
وي برگزاري همايش راهكارهاي راهبردي سازي يافته‌هاي علمي‌ پژوهشي با اهداف بررسي نقش سمن‌ها در شكوفايي استعدادهاي جوانان را نيز از ديگر فعاليت‌هاي انجمن مذكور عنوان كرد و بيان داشت: اين انجمن يك دوره كارگاه آموزشي سخت‌افزار موبايل را نيز برگزار كرده است.
نجفي فناوري و اطلاعات را سوژه روز دانست و افزود: بين اطلاعات و فناوري و رشته‌هاي متعدد ارتباطات فراواني وجود دارد كه مي‌توان روي آن تحقيق كرد.
وي با بيان اينكه انجمن در سال گذشته جشنواره بازي‌هاي رايانه‌اي را در گيلان برگزار كرده است، اظهار داشت: اين انجمن داراي 12 كميته و بيش از 500 نفر عضو است.
انتهاي پيام/خ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

پاسخ به:بازي يارانه‌اي «سردار جنگل» در گيلان ساخته مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  12:04 ب.ظ

ببخشيد ! ببخشيد! 

 

منظورتون بازي (( رايانه اي )) بوده حتما نه بازي (( يارانه اي ))!!

 

امان از اين يارانه ها كه حواس همه رو پرت كرده!!!!!!!ههههههههههههههه

سر سپرده ام پيشاپيش به نيروئي حاکم بر سرنوشتم و در پر کاهي نيز مي آويزم,پس مرا چيزي نيست تا به حفظ آن بکوشم,مرا انديشه اي نيست پس مي توانم ببينم,پس مي توانم خود را به ياد آرم,جدا و در سبکبالي پيشي مي گيرم از عقاب , تا رسم به رهايي

fabahador

fabahador
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 106
محل سکونت : خراسان رضوي
دسترسی سریع به انجمن ها