عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دانشگاه آزاد شوشتر قهرمان مسابقات واليبال منطقه شش شد

دانشگاه آزاد شوشتر قهرمان مسابقات واليبال منطقه شش شد
شنبه 30 بهمن 1389  11:55 ق.ظ

براي هفتمين بار؛
دانشگاه آزاد شوشتر قهرمان مسابقات واليبال منطقه شش شد

خبرگزاري فارس: تيم واليبال خواهران دانشگاه آزاد اسلامي شوشتر براي هفتمين بار پي در پي قهرمان مسابقات منطقه شش دانشگاه آزاداسلامي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جامع شوشتر، مدير دانشجويي واحد شوشتر ضمن اعلام اين مطلب گفت: در اين دوره از مسابقات كه از تاريخ 23 بهمن ماه لغايت 27بهمن ماه سال‌ جاري به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد شوشتر برگزار شد تيم‌هايي از واحدهاي شوشتر، آبادان، اهواز، ماهشهر، اميديه، بهبهان، مسجدسليمان، انديمشك و دزفول در دو گروه چهار و پنج تيمي بايكديگر به رقابت پرداختند.
علي ممبيني با اشاره به نحوه گروه بندي تيم‌هاي شركت كننده در اين رقابت‌ها خاطر نشان كرد: از گروه الف تيم‌هاي شوشتر و اهواز و از گروه ب تيم‌هاي آبادان و اميديه به مرحله پاياني راه يافتند.
وي افزود در پايان اين مسابقات تيم شوشتر با اقتدار مانند هفت دوره گذشته قهرمان بلامنازع مسابقات شد و در سكوي اول ايستاد و تيم‌هاي خوب اهواز و اميديه به ترتيب در رده‌هاي دوم وسوم قرار گرفتند.
مدير دانشجويي دانشگاه شوشتر خاطر نشان كرد: دانشگاه آزاد اسلامي واحد شوشتر يكي از معدود واحد‌هاي كشور است كه داراي امكانات مناسب ورزشي، خوابگاهي و سلف سرويس است وتمام مسابقات ورزشي را به صورت متمركز بدون نياز به ساير ادارات و سازمان‌ها برگزار مي‏كند و با وجود اين امكانات قادر به ميزباني مسابقات كشوري و بين‌المللي است.
دانشگاه آزاد اسلامي شوشتر بيش از چهار سال است كه در جريان بازديد آيت‌الله هاشمي رفسنجاني رئيس هيئت امناي دانشگاه آزاد اسلامي از اين واحد دانشگاهي اين دانشگاه را به عنوان جامع در جنوب غرب كشور معرفي كرد و پس از آن تعداد رشته‌ها و دانشجويان اين دانشگاه به صورت چشم‌گيري افزايش يافت.
شوشتر با دارا بودن250 هزار نفر جمعيت در شمال خوزستان واقع است.
انتهاي پيام/خ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها