عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

ايران با وجود تمام تحريم‌ها بر قله شكوفايي ايستاده است

ايران با وجود تمام تحريم‌ها بر قله شكوفايي ايستاده است
شنبه 30 بهمن 1389  11:55 ق.ظ

نماينده مردم جهرم در مجلس:
ايران با وجود تمام تحريم‌ها بر قله شكوفايي ايستاده است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي گفت: امروز با وجود تمام تحريم‌ها، كشور ما شاهد شكوفايي در زمينه تكنولوژي‌هاي روز دنيا است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، محمدرضا رضايي در مراسم اختتاميه «جهرم و انقلاب اسلامي» اظهار داشت: اين روزها جهرم فضاي روزهاي نخست انقلاب را به خود گرفته است.
وي با بيان اينكه اين همايش بهانه‌اي براي تجليل از رشادت‌هاي مردم جهرم در دوران انقلاب است افزود: با پيروزي انقلاب اسلامي برخي از كشورهايي كه بر ايران سلطه داشتند احساس كردند كه منافعشان از بين رفته و تلاش كردند كه با هر گونه فعاليت فضا را براي تخريب اين كشور اسلامي مهيا كنند.
نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي ابراز داشت: سلطه‌جويان غرب با تحميل جنگ هشت ساله به ايران و تحريم‌هاي متعدد و پياپي اقتصادي تمام تلاش خود را براي خدشه‌دار كردن نظام اسلامي انجام دادند.
رضايي ادامه داد: امروز با وجود تمام تحريم‌ها كشور ما شاهد شكوفايي در زمينه تكنولوژي‌هاي روز دنيا است.
رئيس مجمع نمايندگان فارس با بيان نقش موثر جهرم در پيروزي انقلاب اسلامي خاطرنشان كرد: جهرم از جمله شهرهايي است كه به واقع در پيروزي انقلاب نقشي بسيار موثر و پيش‌رو داشته و در كنار شهرهاي بزرگي مانند قم، تبريز و اصفهان حكومت نظامي را در دوره طاغوت تجربه كرده است.
اين مسئول با بيان اينكه برگزاري اين همايش براي پاسداشت علماي بزرگي است كه در بيداري مردم جهرم و حركت انقلابي آنها نقش داشته‌اند گفت: شهرستان جهرم با وجود يك ‌هزار و 200 شهيد در دوران دفاع مقدس و همچنين فعاليت جوانان اين شهر در دوران انقلاب اسلامي نامي بسيار درخشان و ويژه دارد.
وي با بيان اينكه مردم جهرم در دهم فروردين 57 چهلم شهداي تبريز را برگزار كردند، عنوان كرد: اميدواريم كه زمينه‌اي فراهم شود كه مردم اين شهر انقلابي بتوانند به ديدار رهبر معظم انقلاب شرف‌ياب شوند.
نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: انقلاب اسلامي در اين شهرستان با هدايت علماي بزرگ و همت مردم فداكار اين منطقه، بسيار سريع‌تر از مناطق ديگر ايران رقم خورد كه رمز اين پيشتازي را بايد در پيشينه ديني و انقلابي مردم اين شهرستان جست‌وجو كرد.
انتهاي پيام/ن20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها