عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ايران با وجود تمام تحريم‌ها بر قله شكوفايي ايستاده است

ايران با وجود تمام تحريم‌ها بر قله شكوفايي ايستاده است
شنبه 30 بهمن 1389  11:55 ق.ظ

نماينده مردم جهرم در مجلس:
ايران با وجود تمام تحريم‌ها بر قله شكوفايي ايستاده است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي گفت: امروز با وجود تمام تحريم‌ها، كشور ما شاهد شكوفايي در زمينه تكنولوژي‌هاي روز دنيا است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، محمدرضا رضايي در مراسم اختتاميه «جهرم و انقلاب اسلامي» اظهار داشت: اين روزها جهرم فضاي روزهاي نخست انقلاب را به خود گرفته است.
وي با بيان اينكه اين همايش بهانه‌اي براي تجليل از رشادت‌هاي مردم جهرم در دوران انقلاب است افزود: با پيروزي انقلاب اسلامي برخي از كشورهايي كه بر ايران سلطه داشتند احساس كردند كه منافعشان از بين رفته و تلاش كردند كه با هر گونه فعاليت فضا را براي تخريب اين كشور اسلامي مهيا كنند.
نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي ابراز داشت: سلطه‌جويان غرب با تحميل جنگ هشت ساله به ايران و تحريم‌هاي متعدد و پياپي اقتصادي تمام تلاش خود را براي خدشه‌دار كردن نظام اسلامي انجام دادند.
رضايي ادامه داد: امروز با وجود تمام تحريم‌ها كشور ما شاهد شكوفايي در زمينه تكنولوژي‌هاي روز دنيا است.
رئيس مجمع نمايندگان فارس با بيان نقش موثر جهرم در پيروزي انقلاب اسلامي خاطرنشان كرد: جهرم از جمله شهرهايي است كه به واقع در پيروزي انقلاب نقشي بسيار موثر و پيش‌رو داشته و در كنار شهرهاي بزرگي مانند قم، تبريز و اصفهان حكومت نظامي را در دوره طاغوت تجربه كرده است.
اين مسئول با بيان اينكه برگزاري اين همايش براي پاسداشت علماي بزرگي است كه در بيداري مردم جهرم و حركت انقلابي آنها نقش داشته‌اند گفت: شهرستان جهرم با وجود يك ‌هزار و 200 شهيد در دوران دفاع مقدس و همچنين فعاليت جوانان اين شهر در دوران انقلاب اسلامي نامي بسيار درخشان و ويژه دارد.
وي با بيان اينكه مردم جهرم در دهم فروردين 57 چهلم شهداي تبريز را برگزار كردند، عنوان كرد: اميدواريم كه زمينه‌اي فراهم شود كه مردم اين شهر انقلابي بتوانند به ديدار رهبر معظم انقلاب شرف‌ياب شوند.
نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: انقلاب اسلامي در اين شهرستان با هدايت علماي بزرگ و همت مردم فداكار اين منطقه، بسيار سريع‌تر از مناطق ديگر ايران رقم خورد كه رمز اين پيشتازي را بايد در پيشينه ديني و انقلابي مردم اين شهرستان جست‌وجو كرد.
انتهاي پيام/ن20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها