عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

براي سهميه آسيايي تلاش مي‌كنيم

براي سهميه آسيايي تلاش مي‌كنيم
شنبه 30 بهمن 1389  11:56 ق.ظ

جلالي:
براي سهميه آسيايي تلاش مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: سرمربي فولاد خوزستان گفت: تلاش‌هاي تيمش براي رسيدن به سهميه بازي‌هاي آسيايي است و در اين باره برنامه‌ريزي كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز، مجيد جلالي پس از برد تيمش مقابل مس كرمان در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فولاد خوزستان براي كسب سهميه آسيايي در حال تلاش است و در اين باره برنامه‌ريزي‌هاي دقيقي انجام داده است و در حال اجراي برنامه‌هاست.
وي با اشاره به اينكه تيمي مانند فولاد خوزستان استحقاق كسب سهميه در بازي‌هاي آسيايي است، گفت: فولاد خوزستان نماينده استاني است كه در فوتبال كشور سهم بسيار موثري دارد و به اين دليل مي‌تواند به اين سهميه دست يابد و در اين باره با روحيه بالا در حال تلاش هستيم.
جلالي با اشاره به خراب كردن يك پنالتي از طرف بازيكنان تيمش گفت: اراده فولاد خوزستان بر اين بود كه با توجه به اينكه پنالتي را خراب كرده است در جايگاه برتر بايستد و همين گونه هم شد.
سرمربي فولاد خوزستان تاكيد كرد: فولاد خوزستان در بازي مقابل مس چهار بازيكن اصلي خود را نيز در اختيار نداشت و ارائه اين بازي از اين تيم موفقيتي به شمار مي‌آيد و برد در اين شرايط موفقيتي بزرگتر است.
اين مقام مسئول با تاكيد بر اينكه درباره بازي بازيكنان جديد در اين تيم خاطرنشان كرد: در اين بازي براي نخستين بار از ميثم كريمي وعبدالله ممبيني دو بازيكن جوان كه دست پرورده مربيان بومي و تيم‌هاي پايه باشگاه فولاد است استفاده كرديم و من به اينها افتخار مي‌كنم.
تيم فولاد خوزستان در مقابل تيم مس كرمان در اهواز روز جمعه با يك گل به برتري رسيد و ميهمان خود را با شكست بدرقه كرد.
انتهاي پيام/خ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها