عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

براي سهميه آسيايي تلاش مي‌كنيم

براي سهميه آسيايي تلاش مي‌كنيم
شنبه 30 بهمن 1389  11:56 ق.ظ

جلالي:
براي سهميه آسيايي تلاش مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: سرمربي فولاد خوزستان گفت: تلاش‌هاي تيمش براي رسيدن به سهميه بازي‌هاي آسيايي است و در اين باره برنامه‌ريزي كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز، مجيد جلالي پس از برد تيمش مقابل مس كرمان در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فولاد خوزستان براي كسب سهميه آسيايي در حال تلاش است و در اين باره برنامه‌ريزي‌هاي دقيقي انجام داده است و در حال اجراي برنامه‌هاست.
وي با اشاره به اينكه تيمي مانند فولاد خوزستان استحقاق كسب سهميه در بازي‌هاي آسيايي است، گفت: فولاد خوزستان نماينده استاني است كه در فوتبال كشور سهم بسيار موثري دارد و به اين دليل مي‌تواند به اين سهميه دست يابد و در اين باره با روحيه بالا در حال تلاش هستيم.
جلالي با اشاره به خراب كردن يك پنالتي از طرف بازيكنان تيمش گفت: اراده فولاد خوزستان بر اين بود كه با توجه به اينكه پنالتي را خراب كرده است در جايگاه برتر بايستد و همين گونه هم شد.
سرمربي فولاد خوزستان تاكيد كرد: فولاد خوزستان در بازي مقابل مس چهار بازيكن اصلي خود را نيز در اختيار نداشت و ارائه اين بازي از اين تيم موفقيتي به شمار مي‌آيد و برد در اين شرايط موفقيتي بزرگتر است.
اين مقام مسئول با تاكيد بر اينكه درباره بازي بازيكنان جديد در اين تيم خاطرنشان كرد: در اين بازي براي نخستين بار از ميثم كريمي وعبدالله ممبيني دو بازيكن جوان كه دست پرورده مربيان بومي و تيم‌هاي پايه باشگاه فولاد است استفاده كرديم و من به اينها افتخار مي‌كنم.
تيم فولاد خوزستان در مقابل تيم مس كرمان در اهواز روز جمعه با يك گل به برتري رسيد و ميهمان خود را با شكست بدرقه كرد.
انتهاي پيام/خ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها