عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فردوسي‌پور عامل 90 درصد توهين ملواني‌ها به تراكتورسازي است

فردوسي‌پور عامل 90 درصد توهين ملواني‌ها به تراكتورسازي است
شنبه 30 بهمن 1389  11:56 ق.ظ

سرمربي تيم تراكتورسازي تبريز در انزلي:
فردوسي‌پور عامل 90 درصد توهين ملواني‌ها به تراكتورسازي است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: عادل فردوسي‌پور عامل 90 درصد توهين هواداران ملوان انزلي به تيم تراكتورسازي و قوميت آذربايجان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از انزلي، فراز كمالوند در ورزشگاه تختي اين شهر پس از باخت تيمش مقابل ملوان انزلي با انتقاد شديد از برنامه 90 و عادل فردوسي‌پور به خبرنگاران اظهار داشت: به نمايندگي از طرف مردم آذربايجان تقاضا دارم نگرش كامل به برنامه نود و مجري آن شود.
وي افزود: درباره مسائل فني بازي صحبت نمي‌كنم زيرا مسائل حاشيه‌اي موجب شده تا تنها چيزي كه به آن فكر نكنيم فوتبال باشد.
سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز از ضرغامي رئيس سازمان صداوسيماي كشور خواست تا توجه بيشتري به برنامه نود كند.
وي ادامه داد: چرا در اين برنامه يك ساعت روي مسئله بخشش بازيكنانمان حرف زده مي‌شود و ارتباطي با تراكتورسازي داده نمي‌شود و وقتي بنده با برنامه نود تماس مي‌گيرم اجاز صحبت به من نمي‌دهند.
سرمربي تراكتورسازي با اشاره به اينكه عدالت در برنامه نود اجرا نمي‌شود، گفت: 35 بازيكن در هفته گذشته به مناسبت دهه فجر بخشيده شدند ولي تنها نوك پيكان انتقادات به طرف تراكتورسازي است كه حتمأ از طريق نمايندگان مجلس و استاندار آذربايجان پيگيري مي‌شود.
وي با بيان اينكه متأسفم كه اين تريبون در اختيار كسي قرار گرفته كه چشمانش را روي حق و حقيقت بسته است، اظهار داشت: فردوسي‌پور هر آن چه مي‌خواهد مي‌گويد.
كمالوند با اشاره به اينكه در ديدار رفت دو بازي ملوان و تراكتورسازي، ما از هواداران ملوان استقبال كرديم، افزود: امروز از طرف هواداران ملوان به تراكتورسازي و قوميت مردم آذربايجان توهين شد.
وي تأكيد كرد: از فدراسيون فوتبال مي‌خواهم به اين مسائل توجه كرده و شرايطي فراهم كند كه فوتبال در محيطي سالم برگزار شود.
سرمربي تراكتوسازي با انتقاد از نامساعد بودن زمين چمن ورزشگاه تختي انزلي بيان داشت: شرايط زمين به صورتي بود كه نمي‌شد به راحتي در زمين پاس‌كاري كرد و اين امر كيفيت بازي را كاهش داد.
سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي نيز در جمع خبرنگاران از بازي بازيكنان تيمش ابراز رضايت كرد و گفت: بايد از بازيكنانم بسيار تشكر كنم كه نمايش خوبي را به لحاظ فني در زمين مسابقه اجرا كردند.
فرهاد پورغلامي افزود: بازيكنانم با حفظ شخصيت تيمي موفق شدند تا روند رو به رشد ملوان را ادامه داده و سه امتياز بسيار با ارزش مقابل تراكتورسازي را كسب كنند.
وي با بيان اينكه از ابتدا نيز پيش‌بيني برد در اين بازي را كرده بوديم، اظهار داشت: ما در نيمه نخست بسيار فشار آورديم سپس بازي توسط تراكتورسازي به تعادل كشيده شد.
سرمربي تيم ملوان انزلي ادامه داد: ملوان در نيمه دوم، بازي بسيار هماهنگ و بدون نقصي را به نمايش گذاشت و تراكتورسازي اسير تاكتيك ملوان بود و در نيمه دوم با بازي رو به جلوي ملوان حرفي براي گفتن نداشت.
ديدار دو تيم فوتبال ملوان انزلي و تراكتورسازي تبريز در زمين ورزشگاه تختي انزلي با نتيجه دو بر صفر به نفع ملوان به پايان رسيد.
گل‌هاي اين ديدار را محمد نزهتي در دقايق 50 و 65 براي ملوان به ثمر رساند.
داوري اين ديدار را غلامرضا جباري با كمك‌هاي حيدر شكور و محمدرضا ابوالفضلي بر عهده داشتند و حدود 500 نفر از طرفداران تيم تراكتورسازي نيز در ورزشگاه تختي حضور داشتند.
ملوان انزلي با اين پيروزي با 30 امتياز و يك پله صعود در مكان نهم جدول و تراكتورسازي با 38 امتياز در مكان چهارم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور قرار دارند.
انتهاي پيام/خ10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها