عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كسب يك امتياز در خانه راه‌آهن با ارزش است

كسب يك امتياز در خانه راه‌آهن با ارزش است
شنبه 30 بهمن 1389  11:56 ق.ظ

مربي سايپاي البرز:
كسب يك امتياز در خانه راه‌آهن با ارزش است

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال سايپاي البرز تساوي تيمش در ديدار برابر راه‌آهن از هفته بيست و سوم ليگ ‌برتر را با ارزش توصيف كرد.

نادر فريادشيران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرج اظهار داشت: ما براي پيروزي به مصاف راه‌آهن رفتيم و براي رسيدن به سه امتياز بازي برنامه‌اي ويژه‌اي داشتيم.
وي تصريح كرد: كادر فني و بازيكنان سايپا مي‌دانستند كه راه‌آهن در خانه خود بي‌محابا به طرف دروازه حريفان حمله مي‌كند و به همين دليل در خط دفاع با مشكل روبه‌رو است.
وي افزود: تحليل ما از شرايط راه‌آهن و اين بازي صحيح بود و در طول مسابقه چند فرصت خوب داشتيم كه متاسفانه به گل تبديل نشد.
اين مربي فوتبال در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه چه عاملي موجب شده سايپا طي دو ديدار پياپي با نتيجه تساوي زمين را ترك كند، گفت: ما در ديدار برابر ملوان، بازي برده را با تساوي عوض كرديم.
فريادشيران ادامه داد: تا دقيقه 87 پيروز ميدان بوديم اما بازيكنان جوان سايپا كار را تمام شده تصور كردند و به همين دليل ملواني‌‌ها از يك لحظه غفلت ما استفاده كرده و گل تساوي را به ثمر رساندند.
وي با بيان اينكه تيمش در ديدار هفته گذشته برابر ملوان بندرانزلي مستحق پيروزي بود، گفت: همه شرايط براي كسب سه امتياز اين ديدار فراهم بود اما متاسفانه نتوانستيم از موقعيت‌هاي خود به‌ درستي استفاده كنيم.
مربي تيم فوتبال سايپاي البرز به ديدار روز گذشته تيمش برابر راه‌آهن نيز اشاره كرد و افزود: در اين ديدار ما براي پيروزي در ميدان حاضر شده و هرگز به لاك دفاعي نرفتيم.
فرياد‌شيران اظهار داشت: بايد توجه داشته باشيم كه راه‌آهن در خانه خود بازي مي‌كرد و به همين دليل كسب يك امتياز در خانه حريف كار كم‌اهميت و بي‌ارزشي نيست.
وي خاطرنشان كرد: البته اگر ما مي‌توانستيم با كسب سه امتياز زمين را ترك كنيم، جايگاه سايپا در جدول رده‌‌‌‌بندي ليگ‌برتر با يك پله صعود همراه بود و اين صعود در شرايط فعلي ليگ كمك بسياري به ما مي‌كرد.
فرياد شيران ادامه داد: به هر حال اين بازي به پايان رسيده و بايد به فكر ديدار بعدي باشيم.
وي با بيان اينكه تيمش روز جمعه اين هفته بايد برابر پاس همدان به ميدان برود، گفت: ما فريب جايگاه هفدهم پاس را نخورده و مي‌دانيم كه اين تيم براي فرار از سقوط با تمام توان به ميدان مي‌‌آيد.
فريادشيران ادامه داد: به همين دليل مطمئن هستيم كه بازي سختي در پيش داشته و براي رسيدن به سه امتياز اين ديدار بايد تلاش خود را دوچندان كنيم.
لازم به توضيح است كه ديدار تيم‌هاي راه‌آهن و سايپا از هفته بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ‌برتر فوتبال كشورمان عصر روز گذشته به ميزباني راه‌آهن برگزار شد و دو تيم با تساوي بدون گل زمين را ترك كردند.
سايپا كه اين هفته بايد در خانه خود به مصاف پاس همدان برود، در حال حاضر از 23 بازي تنها 25 امتياز كسب كرده و در رده دوازدهم جدول رده‌بندي ليگ‌برتر قرار دارد.
انتهاي پيام/آ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها