عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قوه قضاييه سران فتنه را محاكمه و مجازات كند

قوه قضاييه سران فتنه را محاكمه و مجازات كند
شنبه 30 بهمن 1389  11:56 ق.ظ

نماينده پلدختر و معمولان در مجلس:
قوه قضاييه سران فتنه را محاكمه و مجازات كند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شوراي اسلامي گفت: قوه قضاييه بايد هرچه سريع‌تر سران فتنه را محاكمه و به اشد مجازات برساند.

به گزارش خبرگزاري فارس از پلدختر، علي كاييدي عصر جمعه در اجتماع مردم در ميدان شهيد بهشتي پلدختر اظهار داشت: خواست ملت در شعارهايش روشن و مشخص است و قوه قضاييه نبايد بيش از اين تعلل كند.
وي گفت: تسامح و تعلل قوه قضاييه در اين زمينه، ميدان آشوبگري را براي سران فتنه گسترده خواهد كرد.
نماينده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شوراي اسلامي حركت فتنه‌گران در 25 بهمن را يك رسوايي و ناشي از بي‌شعوري سران فتنه خواند و اظهارداشت: فتنه‌گران با آشوب و اغتشاش تلاش دارند امنيت و آسايش موجود در كشور را كه نتيجه سه دهه ايستادگي و مقاومت ملت مسلمان ايران در برابر دشمنان است مخدوش كنند.
وي خطاب به سران فتنه افزود: شما سران فتنه در عاشوراي 88 مرده‌ايد و امروز بوي تعفن شما بلند است و اگر هم جان نداده باشيد ملت جان شما را مي‌گيرد.
وي با اشاره به اينكه خواست مردم اشد مجازات سران فتنه است و اين مطلب درستي است و حق با مردم است اظهارداشت: نمايندگان مجلس شوراي اسلامي هم با راهپيمايي در صحن مجلس پيشگام حركت عظيم ملت در محكوميت فتنه 25 بهمن تهران شدند و شعار مرگ بر موسوي و مرگ بر كروبي سر دادند.
عضو اصولگراي مجلس شوراي اسلامي، با بيان اينكه فتنه 25 بهمن امسال فتنه‌گران قلب ملت را آتش زد، افزود: اكنون عمق خيانت سران فتنه نمايان شده و تمام مردم خواستار محكوميت آناني هستند كه زخمي بزرگ بر پيكره اسلام وارد كردند كه التيام ناپذير است.
كاييدي گفت: فتنه‌گران بايد بدانند با اين‌گونه اعمال و حركات چيزي نصيب‌شان نمي شود، جز اينكه ماهيت‌شان بيشتر از گذشته افشا شود و خشم مردمي عليه آنان فوران گيرد.
نماينده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شوراي اسلامي، در ادامه و خطاب به سران فتنه گفت: اين را بدانيد كه صبر ملت ايران سر آمده و ديگر تحمل توطئه‌هاي ننگين و كثيف‌تان را ندارند و تحت هيچ شرايطي تا زماني كه به سزاي اعمال ننگينتان نرسيد آرام نخواهند گرفت.
انتهاي پيام/ز

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها