عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ملت بسيجي ايران به فتنه‌گران اجازه جولان نمي‌دهند

ملت بسيجي ايران به فتنه‌گران اجازه جولان نمي‌دهند
شنبه 30 بهمن 1389  11:57 ق.ظ

فرماندار كنگان:
ملت بسيجي ايران به فتنه‌گران اجازه جولان نمي‌دهند

خبرگزاري فارس: فرماندار كنگان گفت: ملت بسيجي ايران به فتنه‌گران اجازه جولان نمي‌دهند.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، عباس تبركي شامگاه جمعه در آيين پاياني رزمايش علويان در شهرستان كنگان در جمع بسيجيان گردان‌هاي الزهرا و عاشورا اظهار داشت: نظام مقدس جمهوري اسلامي با خون هزاران شهيد به ثمر نشسته و امروز ايران عزيز در اوج قدرت و عزت قرار دارد و مردم نيز حامل نظام هستند.
وي افزود: ملت بصير و شجاع ايران همواره در دفاع از انقلاب و نظام پيشتاز است و ملت گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب ايستاده است.
فرماندار كنگان با اشاره به انزجار عمومي مردم از سران فتنه خاطرنشان كرد: سران فتنه بدانند صبر ملت ايران تمام شده است و ملت بسيجي ايران اجازه جولان دادن به فتنه‌گران و فريب‌خوردگان را نمي‌دهد و مردم همواره در دفاع از ولايت فقيه ايستاده‌اند و دشمنان نظام را نابود مي‌كنند.
تبركي تصريح كرد: سران فتنه و عده قليلي اوباش كوشيدند با تحركات خود در روز 25 بهمن عظمت 22 بهمن را در كام مردم تلخ كنند ولي به فضل الهي 22 بهمن نقطه عطفي در تاريخ پر غرور ايران اسلامي است.
وي عنوان داشت: ملت بزرگ ايران از انقلاب اسلامي و ولايت فقيه كه ميراث بزرگ امام خميني (ره) است تا سر حد جان دفاع مي‌كند و هرگز اجازه نمي‌دهيم كه فتنه‌گران مردم را به گمراهي بكشانند.
فرماندار كنگان بيان داشت: امروز شاهد صدور انقلاب در تمام دنيا هستيم و مردم پس از گذشت سه دهه از انقلاب، نظام و انقلاب را دوست دارند و اين امر در استقبال بي‌نظير مردم استان از رئيس جمهور مشهود بود.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان كنگان نيز با تقدير از بسيجيان با بصيرت كنگان در اجراي منظم اين رزمايش گفت: اين رزمايش سه روزه از 27 بهمن ماه در منطقه عمومي شهر كنگان در زميني به مساحت 500 هزار متر‌مربع برگزار شد و گردان‌هاي عاشورا و الزهرا (س) شهرستان كنگان تمرينات تاكتيكي خود را با هدف حفظ آمادگي و بالا بردن توان روحي و دفاعي رزمندگان برگزار كردند.
ابراهيم حق‌شناس اضافه كرد: تجديد بيعت با فرماندهي كل قوا، ميثاق با آرمان‌هاي شهيدان، حفظ انسجام بسيجيان و تمرين آمادگ يگاني در واقع از مهم‌ترين اهداف اين رزمايش بود كه با درايت بسيجيان به خوبي انجام گرفت.
وي عنوان داشت: آموزش دفاعي و رزمي و امنيتي، دفاع از كوي و برزن، ايست و بازرسي، عمليات تاخيري، امداد و نجات، مقابله با اغتشاشگران و اجراي برنامه‌هاي فرهنگي از مهم‌ترين برنامه‌هاي اين رزمايش سه روزه بود.
فرمانده سپاه كنگان خاطرنشان كرد: امروز شاهد اوج عزت و اقتدار نظام اسلامي در سطح دنيا هستيم و روز‌به‌روز اين عزت بيشتر مي‌شود و بسيجيان همواره ثابت كرده‌اند با بصيرت در برابر دشمنان ايستاده‌اند.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها