عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

درآمد 400 ميليارد ريالي از پروژه كاهش فلرينگ فاز يك پارس جنوبي

درآمد 400 ميليارد ريالي از پروژه كاهش فلرينگ فاز يك پارس جنوبي
شنبه 30 بهمن 1389  11:57 ق.ظ

مدير عمليات مجتمع گازي پارس جنوبي خبر داد:
درآمد 400 ميليارد ريالي از پروژه كاهش فلرينگ فاز يك پارس جنوبي

خبرگزاري فارس: مدير عمليات مجتمع گازي پارس جنوبي از درآمد 400 ميليارد ريالي از پروژه كاهش فلرينگ فاز يك پارس جنوبي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، احمد عنايت‌اللهي شامگاه جمعه در آيين افتتاح پروژه اتصال مركز مخابرات شركت مجتمع گاز پارس جنوبي به مخابرات شهري در محل پالايشگاه فاز يكم پارس جنوبي اظهار داشت: مجتمع گازي پارس جنوبي در تامين گاز كشور نقش مهمي دارد و بدون هيچ ترديدي رسالت اصلي ما بهره‌برداري و توليد گاز است.
مدير عمليات مجتمع گازي خاطرنشان كرد: كار كردن در چنين محيطي يك افتخار بزرگ است و به عنوان وظيفه توليد گاز را در بهترين و عالي‌ترين سطح حفظ مي‌كنيم و حداكثر توليد را در طول زمستان داشته و داريم.
عنايت‌اللهي با اشاره به افتتاح اين طرح عظيم تصريح كرد: با انجام تعميرات به موقع، همكاران تعميراتي و مهندسي، پشتيباني، كالا، مالي، قراردادها، حراست، ايمني و آتش‌نشاني، مخابرات و فناوري اطلاعات، حمل و نقل همه دست به دست هم دادند و توانستيم ضمن حفظ رسالتمان در توليد حداكثري، شاهد افتتاح چند پروژه مهم باشيم و در ادامه سال نيز شاهد اجراي پروژه‌هاي اصلاحي در راستاي بهينه‌سازي شرايط توليد هستيم.
وي ادامه داد: پروژه‌هاي اصلاحي و ابتكاري در سطح شركت مجتمع گاز پارس جنوبي به منظور بهينه كردن و اصلاح سيستم‌ها بوده كه انتظار داريم بتوانيم به اهداف مورد نظر برسيم.
مدير عمليات مجتمع گازي از درآمد 400 ميليارد ريالي كاهش فلرينگ فاز يك خبر داد و گفت: پروژه كاهش فلرينگ گاز فاز يك، يكي از مهم‌ترين پروژه‌هاي مجتمع است كه با بهره‌برداري از اين طرح علاوه بر تاثير مثبتي كه بر بهبود محيط زيست داشت، حدود 40 ميليارد تومان در سال درآمد از اين پروژه نصيب مملكت مي‌شود.
رئيس مخابرات و فناوري اطلاعات پارس جنوبي نيز در اين مراسم با ارائه گزارشي از پروژه اتصال مركز مخابرات مجتمع به مخابرات شهري بيان داشت: ارتباط تلفني با مجتمع قبلا " از طريق خطوط شهري و اپراتور انجام مي‌گرفت ولي بر اساس توافقاتي كه با شركت مخابرات استان بوشهر و پيگيري‌هايي كه از 2 سال قبل صورت گرفته و همچنين با حمايت مديريت محترم مجتمع و ستاد مخابرات شركت ملي گاز انجام گرفت، پيش‌شماره 0772731 به شركت مجتمع گاز پارس جنوبي اختصاص يافت.
قاسم صدرزاده مقدم عنوان داشت: در حال حاضر ارتباط با مجتمع به صورت مستقيم با همكاران صورت مي‌گيرد و ظرفيت خطوط در حال حاضر 240 كانال همزمان و قابل افزايش تا 360 كانال است.
سرپرست مخابرات و فناوري اطلاعات فاز 4و5 نيز در ارتباط با اين پروژه گفت: قبلا ارتباط در مجتمع گاز پارس جنوبي از طريق 30 خط ورودي و 60 خط خروجي و مجموعا 90 خط بود در حال حاضر به 240 كانال افزايش يافته است.
شهرام وطن‌خواه خاطرنشان كرد: ارتباط از شهرك 2 هزار و 500 واحدي پارس جنوبي جم در حال حاضر با كد و بالعكس با كد است، ولي تا يك ماه آينده كد 0772 حذف مي‌شود و همكاران ساكن شهرك‌هاي پالايشگاه‌ها مي‌توانند با پالايشگاه به صورت مستقيم و بدون كد تماس بگيرند.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها