عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

راه‌اندازي سي‌تي‌اسكن مغز در بيمارستان امام خميني (ره) كنگان

راه‌اندازي سي‌تي‌اسكن مغز در بيمارستان امام خميني (ره) كنگان
شنبه 30 بهمن 1389  11:57 ق.ظ

رئيس بيمارستان امام خميني (ره) كنگان خبر داد:
راه‌اندازي سي‌تي‌اسكن مغز در بيمارستان امام خميني (ره) كنگان

خبرگزاري فارس: رئيس بيمارستان امام خميني (ره) كنگان از راه‌اندازي دستگاه سي‌تي‌اسكن مغز در اين بيمارستان خبر داد.

سيد‌فضل‌الله موسوي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلويه اظهار داشت: توجه به سلامت مردم در شهرها و روستاهاي شهرستان كنگان از مهم‌ترين اولويت‌هاي مركز و شبكه بهداشت است و هم‌اكنون شاهد خدمات بي‌نظير و ارزنده‌اي در اين بيمارستان هستيم كه رضايت خاطر مردم و مراجعان را فراهم كرده است.
وي افزود: افزايش كمي و كيفي خدمات بهداشتي و درماني در واقع مهم‌ترين و اصلي‌ترين اولويت ما در بيمارستان است و با همكاري دانشگاه علوم پزشكي استان و با تعامل مردم و مسئولان كنگان در اين راستا حركات خوبي صورت گرفته است.
رئيس بيمارستان امام خميني (ره) كنگان از راه‌اندازي سي‌تي‌اسكن مغز در اين بيمارستان خبر داد و خاطرنشان كرد: به دنبال پيگيري‌هاي انجام شده و حمايت‌هاي همه‌جانبه و مستمر رياست محترم دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در طي هفته گذشته آخرين بخش دستگاه سي‌تي‌اسكن وارد بيمارستان شد و پس از نصب و تست‌هاي اوليه مورد بهره‌برداري رسمي قرار گرفت.
موسوي تصريح كرد: طبق برنامه‌ريزي انجام شده در حال حاضر سي‌تي‌اسـكن مغز با اولويت بيماران اورژانسي در اين بيمـارستان انجام مي‌شود و در آينـده نزديك نيز تمام ظرفيت‌هاي دستگاه مورد بهره‌برداري قرار خواهد گرفت و انجام عكسبرداري از ديگر اندام‌ها و همه بيماران نيز ميسر مي‌شود.
اين مقام مسئول عنوان داشت: دستگاه سي‌تي‌اسكن اين بيمارستان مدل 4 اسلايس ساخت شركت توشيبا ژاپن است و از كيفيت بسيار مطلوبي برخوردار است و قطعاً نيازهاي مراجعان اين بيمارستان را از شهرستان كنگان و شهرستان‌هاي مجاور پوشش خواهد داد.
موسوي اضافه كرد: يكي از مهم‌ترين دلايل اعزام بيماران در گذشته عدم وجود اين دستگاه در شهرستان بود كه با همت دانشگاه علوم پزشكي بوشهر و همكاري وزارت نفت، دستگاه مزبور راه‌اندازي شده و اميد است از اين پس از بسياري از اين اعزام‌ها كاسته شود.
وي خاطرنشان كرد: در دولت نهم و دهم شاهد رشد كمي و كيفي خدمات درماني به شهروندان در كنگان بوده‌ايم و با استقرار وسايل و تجهيزات نوين پزشكي در كنگان، شاهد درمان بسياري از بيماران در بيمارستان كنگان هستيم و به فضل خدا اين روند روز به روز بهتر و مطلوب‌تر مي‌شود و بدون ترديد، سفر سوم دولت نيز كمك زيادي به روند بهداشتي درماني شهرستان كرده است.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها