عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

راه‌اندازي سي‌تي‌اسكن مغز در بيمارستان امام خميني (ره) كنگان

راه‌اندازي سي‌تي‌اسكن مغز در بيمارستان امام خميني (ره) كنگان
شنبه 30 بهمن 1389  11:57 ق.ظ

رئيس بيمارستان امام خميني (ره) كنگان خبر داد:
راه‌اندازي سي‌تي‌اسكن مغز در بيمارستان امام خميني (ره) كنگان

خبرگزاري فارس: رئيس بيمارستان امام خميني (ره) كنگان از راه‌اندازي دستگاه سي‌تي‌اسكن مغز در اين بيمارستان خبر داد.

سيد‌فضل‌الله موسوي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلويه اظهار داشت: توجه به سلامت مردم در شهرها و روستاهاي شهرستان كنگان از مهم‌ترين اولويت‌هاي مركز و شبكه بهداشت است و هم‌اكنون شاهد خدمات بي‌نظير و ارزنده‌اي در اين بيمارستان هستيم كه رضايت خاطر مردم و مراجعان را فراهم كرده است.
وي افزود: افزايش كمي و كيفي خدمات بهداشتي و درماني در واقع مهم‌ترين و اصلي‌ترين اولويت ما در بيمارستان است و با همكاري دانشگاه علوم پزشكي استان و با تعامل مردم و مسئولان كنگان در اين راستا حركات خوبي صورت گرفته است.
رئيس بيمارستان امام خميني (ره) كنگان از راه‌اندازي سي‌تي‌اسكن مغز در اين بيمارستان خبر داد و خاطرنشان كرد: به دنبال پيگيري‌هاي انجام شده و حمايت‌هاي همه‌جانبه و مستمر رياست محترم دانشگاه علوم پزشكي بوشهر در طي هفته گذشته آخرين بخش دستگاه سي‌تي‌اسكن وارد بيمارستان شد و پس از نصب و تست‌هاي اوليه مورد بهره‌برداري رسمي قرار گرفت.
موسوي تصريح كرد: طبق برنامه‌ريزي انجام شده در حال حاضر سي‌تي‌اسـكن مغز با اولويت بيماران اورژانسي در اين بيمـارستان انجام مي‌شود و در آينـده نزديك نيز تمام ظرفيت‌هاي دستگاه مورد بهره‌برداري قرار خواهد گرفت و انجام عكسبرداري از ديگر اندام‌ها و همه بيماران نيز ميسر مي‌شود.
اين مقام مسئول عنوان داشت: دستگاه سي‌تي‌اسكن اين بيمارستان مدل 4 اسلايس ساخت شركت توشيبا ژاپن است و از كيفيت بسيار مطلوبي برخوردار است و قطعاً نيازهاي مراجعان اين بيمارستان را از شهرستان كنگان و شهرستان‌هاي مجاور پوشش خواهد داد.
موسوي اضافه كرد: يكي از مهم‌ترين دلايل اعزام بيماران در گذشته عدم وجود اين دستگاه در شهرستان بود كه با همت دانشگاه علوم پزشكي بوشهر و همكاري وزارت نفت، دستگاه مزبور راه‌اندازي شده و اميد است از اين پس از بسياري از اين اعزام‌ها كاسته شود.
وي خاطرنشان كرد: در دولت نهم و دهم شاهد رشد كمي و كيفي خدمات درماني به شهروندان در كنگان بوده‌ايم و با استقرار وسايل و تجهيزات نوين پزشكي در كنگان، شاهد درمان بسياري از بيماران در بيمارستان كنگان هستيم و به فضل خدا اين روند روز به روز بهتر و مطلوب‌تر مي‌شود و بدون ترديد، سفر سوم دولت نيز كمك زيادي به روند بهداشتي درماني شهرستان كرده است.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها