عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اختصاص 250 ميليارد ريال براي توسعه فرهنگ و ورزش در‌ كنگان

اختصاص 250 ميليارد ريال براي توسعه فرهنگ و ورزش در‌ كنگان
شنبه 30 بهمن 1389  11:57 ق.ظ

فرماندار كنگان خبر داد:
اختصاص 250 ميليارد ريال براي توسعه فرهنگ و ورزش در‌ كنگان

خبرگزاري فارس: فرماندار كنگان از اختصاص 250 ميليارد ريال توسط هيئت دولت براي توسعه فرهنگ و ورزش در شهرستان كنگان خبر داد.

عباس تبركي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلويه با اشاره به سفر مهم و با بركت دولت به استان بوشهر اظهار داشت: سفر سوم هيئت دولت به استان بوشهر ارزش و اهميت فراواني براي مردم در بر‌داشت و مصوبات بسيار ارزنده‌اي براي عمران و آباداني سراسر استان تصويب شد كه سهم شهرستان كنگان نيز بسيار قابل توجه است.
وي افزود: مردم از نخستين لحظات ورود دولت و رئيس جمهور در كنار دولت بودند و استقبال بي‌نظيري از دولت به عمل آوردند و اين استقبال مورد توجه شخص رئيس جمهور قرار گرفت و اين امر نشان‌دهنده حمايت قاطع مردم ولايت‌مدار استان از نظام اسلامي و دولت دهم است.
فرماندار كنگان با اشاره به مذاكرات مهم مسئولان براي تخصيص اعتبارات خاطرنشان كرد: تفاهمنامه ارزشمندي بين استانداري بوشهر، فرمانداري كنگان و پارس جنوبي به ارزش بيش از 100 ميليارد تومان امضا شده كه به يقين اين تفاهمنامه براي رشد اقتصادي كنگان بسيار مهم است.
تبركي تصريح كرد: دولت براي افزايش امكانات در مناطق مختلف كشور عزمي جزم دارد و اين سفر، نتايج بسيار مفيدي براي همه شهرستان‌ها و بخش‌ها و شهرها و روستاها در سراسر استان در بر داشته و موجي از شادي و شعف را در بين مردم به وجود آورده است.
فرماندار كنگان از اختصاص 250 ميليارد ريال توسط هيئت دولت براي توسعه فرهنگ و ورزش در شهرستان كنگان خبر داد و گفت: اين مبلغ در راستاي تفاهمنامه‌اي است كه در سفر سوم دولت منعقد شده و بدون ترديد اين مبلغ مي‌تواند فرهنگ و ورزش و هنر كنگان را متحول كند.
تبركي اضافه كرد: اختصاص 50 ميليارد ريال به منظور توسعه برق و همچنين اختصاص 30 ميليارد ريال براي توسعه آب در شهرهاي كنگان و بنك نيز از ديگر موضوعات اين تفاهمنامه است كه بدون ترديد ارزش والايي دارد.
وي ابراز داشت: اختصاص 300 ميليارد ريال براي بخش آموزش، اختصاص 360 ميليارد ريال براي عمران شهري و عمران روستايي و اختصاص 10 ميليارد ريال به منظور تكميل فازهاي منازل سازماني عسلويه نيز از ديگر موارد ارزشمندي است كه انتظار داريم شاهد اجرايي شدن اين موارد مهم باشيم.
فرماندار كنگان بيان داشت: تبديل بيمارستان امام خميني (ره) كنگان به عنوان بيمارستان معين نفت نيز از مهم‌ترين بركات و مصوبات سفر سوم دولت براي شهرستان كنگان است كه موجبات پيشرفت اين بيمارستان مهم را فراهم مي‌كند.
تبركي خاطرنشان كرد: بايد دست به دست هم بدهيم و با همه توان و انرژي براي رشد و تعالي شهرستان كنگان تلاش كنيم و نبايد هيچ فرصتي را از دست بدهيم.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها