عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

دستگيري سارق ساختمان‌هاي نيمه‌كاره در لاهيجان

دستگيري سارق ساختمان‌هاي نيمه‌كاره در لاهيجان
شنبه 30 بهمن 1389  11:57 ق.ظ

فرمانده نيروي انتظامي لاهيجان خبر داد:
دستگيري سارق ساختمان‌هاي نيمه‌كاره در لاهيجان

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي لاهيجان از دستگيري سارق ساختمان‌هاي نيمه‌كاره در اين شهرستان خبر داد.

احمد اصغرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لاهيجان اظهار داشت: با تماس شهروندان به مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وجود فردي مشكوك در داخل ساختماني نيمه‌كاره بلافاصله ماموران گشت 110 به محل مورد نظر اعزام شدند و آن فرد را حين انجام سرقت سيم برق و آهن‌آلات داخل ساختمان دستگير كردند.
وي با بيان اينكه فرد دستگير شده به چند فقره سرقت ديگر اعتراف كرده است، افزود: در حال حاضر اموال مسروقه اين فرد كشف و ضبط شده و متهم با تشكيل پرونده تحويل مقام‌هاي قضايي شد.
اصغرپور در ادامه به دستگيري توزيع كنندگان مواد مخدر از نوع شيشه و ترياك در لاهيجان اشاره كرد و گفت: ماموران انتظامي اين شهرستان در راستاي اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و تشديد مقابله با توزيع كنندگان مواد مخدر در لاهيجان سه نفر از توزيع كنندگان مواد مخدر از نوع شيشه را دستگير كردند.
فرمانده نيروي انتظامي لاهيجان خاطرنشان كرد: 322 گرم در مجموع از اين سه نفر شيشه كشف و ضبط شد.
وي ادامه داد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر لاهيجان در اين راستا از منزل فردي بازرسي كردند و مقدار 98 گرم ترياك و ادوات مصرفي كشف شد.
اصغرپور به قرار دادن اطلاعات شخصي داخل تلفن همراه به مردم هشدار داد و از شهروندان خواست اطلاعات شخصي خود را در حامل‌هاي ويژه تلفن همراه قرار ندهند.
فرمانده نيروي انتظامي لاهيجان با اشاره به پيشگيري از جريام رايانه‌اي، تصريح كرد: شهروندان اطلاعات شخصي خود را در حافظه‌هاي جانبي قرار دهند و مسائل امنيتي را جدي بگيرند.
وي از شهروندان خواست بلوتوث‌هاي ناشناس را نپذيريند و بلوتوث‌هاي خود را در حالت مخفي قرار دهند تا به راحتي از طريق افراد مختلف قابل شناسايي نباشد.
به گفته اصغرپور هنگامي كه به گوشي تلفن همراه نفوذ مي‌شود، فرد قادر است شماره سيم‌كارت قرباني را در اختيار گرفته و مديريت كند.
فرمانده نيروي انتظامي لاهيجان بيان داشت: فرد نفوذ كننده مي‌تواند توسط تلفن همراه قرباني با ديگران تماس گرفته و از محتويات گوشي آنها مانند فيلم و عكس سوء استفاده كند.
انتهاي پيام/خ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها