عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بانوان اصفهان در بخش پايه واليبال قوي عمل كرده‌اند

بانوان اصفهان در بخش پايه واليبال قوي عمل كرده‌اند
شنبه 30 بهمن 1389  12:00 ب.ظ

نايب ‌رئيس بانوان فدراسيون واليبال:
بانوان اصفهان در بخش پايه واليبال قوي عمل كرده‌اند

خبرگزاري فارس: نايب ‌رئيس بانوان فدراسيون واليبال گفت: تيم‌‌هاي بانوان اصفهاني در مسابقات كشوري بسيار خوب و با انگيزه عمل كردند و مي‌توان گفت واليبال بانوان اصفهان در بخش پايه بسيار قوي عمل كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، ليلا محمديان جمعه شب در حاشيه مراسم اختتاميه مسابقات قهرماني واليبال بانوان كشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروزه نگرش در ارتباط با حضور بانوان در اجتماع و عرصه‌هاي ورزشي تغيير كرده است، مي‌توان به عنوان يكي از دلايل اين امر به تغيير ديدگاه جامعه نسبت به زن ورزشكار اشاره كرد چرا‌كه هم‌اكنون زن ورزشكار در جامعه به عنوان الگو مطرح شده است و به هر حال رشد چشمگيري را در اين عرصه‌ شاهد بوديم.
وي افزود: راز موفقيت تيم‌ها يك‌دل بودن و همچنين انگيزه بسيار بالاي آنهاست و با توجه به پيشينه اصفهان در رشته واليبال، رئيس هيئت واليبال اين استان به عنوان حامي و وزنه خوبي مي‌تواند پشتيبان واليبال بانوان اصفهاني باشد.
محمديان با اعلام اينكه تجربه حرف اول را مي‌زند، تصريح كرد: تيم جوانان و نوجوانان اصفهاني در حد خودشان بسيار خوب عمل كرده و رتبه‌هاي خوبي را نيز در كشور به دست آورده‌اند.
محمديان اظهار داشت: در زمان قبل از پيروزي انقلاب، زنان ما در ورزش رشد چنداني نداشتند و تمام عرصه‌هاي ورزشي زير نظر مردان بود اما بعد از انقلاب، ورزش بانوان زير نظر زنان اداره مي‌شد، بنده نيز از سال 60 به عنوان مسئول تربيت‌بدني پا به عرصه ورزش گذاشتم.
نايب‌رئيس بانوان فدراسيون واليبال حمايت‌هاي مسئولان از ورزش بانوان را مناسب ارزيابي كرد و گفت: پيروزي انقلاب اسلامي موجب شد تا زنان، خود گردانندگان ورزش بانوان شوند.
وي با اظهار خشنودي از اينكه هم‌اكنون به مرحله‌اي رسيده‌ايم كه زنان ما وارد عرصه بين‌الملل شده‌اند، اضافه كرد: تيم‌هاي خارجي را براي برگزاري مسابقات مختلف به داخل دعوت مي‌كنيم كه برقراري اين ارتباط موجب رشد زنان ايراني در سطح بين‌الملل شده است.
وي در ادامه بيان كرد: واليبال بانوان ايراني در حال رشد و ارتقاست و به ويژه در سطح شهرستان‌ها، جوانان ما ظرفيت‌ خوبي دارند و اميدواريم مسئولان نيز در امر تقسيم بودجه به اين رشته ورزشي توجه لازم را داشته باشند.
محمديان گفت: اميدوارم با برنامه‌ريزي مناسب در دراز مدت بتوانيم در اين رشته استعداديابي كنيم.
وي با بيان اينكه ورزش علم به شمار مي‌رود و بايد به روز باشد، گفت: فدراسيون واليبال در نظر دارد براي ارتقاي اين رشته و موفقيت بانوان كارهايي را انجام دهد كه مذاكره با مردان واليباليست يكي از آنها‌ست.
نايب رئيس فدراسيون واليبال افزود: مسئولان فدراسيون واليبال به دنبال اين هستند كه بتوانند از مربيان مرد با تجربه به عنوان مشاوران فني در كنار تيم بانوان استفاده كنند و بر همين اساس تلاش مي‌شود كه تكنيك واليبال بانوان را بالا ببريم و آن را به‌روز كنيم.
انتهاي پيام/آ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها