عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آموزش نيروهاي مديريتي كربلا توسط مديران استان قزوين

آموزش نيروهاي مديريتي كربلا توسط مديران استان قزوين
شنبه 30 بهمن 1389  12:00 ب.ظ

معاون شهردار كربلا خواستار شد؛
آموزش نيروهاي مديريتي كربلا توسط مديران استان قزوين

خبرگزاري فارس: معاون شهردار كربلا گفت: از مديران استان قزوين انتظار داريم با آموزش نيروهاي مديريتي استان كربلا زمينه مديريت بهينه شهري در اين استان مذهبي را فراهم كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين به نقل از روابط عمومي شهرداري قزوين، حميد خضير بطايي در نشست تخصصي مديران شهرداري قزوين و كربلا بيان داشت: كربلا يك شهر جهاني و متعلق به همه مردم جهان به ويژه شيعيان است و خدمت‌رساني به عتبات عاليات از الطاف الهي است كه نصيب افراد خير مي‌شود.
وي از حضور مديران و مسئولان به ويژه استاندار، معاون برنامه‌ريزي و شهرداران قزوين و الوند در كربلا اظهار خرسندي كرد و افزود: اميدواريم با امضاي توافقنامه و تفاهم بر سر موضوعات اصلي بتوانيم زمينه عملياتي شدن برخي از طرح‌ها را فراهم كنيم.
معاون شهردار كربلا اضافه كرد: شهرداري كربلا 14 معاونت دارد كه شهردار آن توسط وزارت شهرداري و استاندار تعيين مي‌شود و مدت پذيرش مسئوليت نيز سه سال است.
وي عنوان كرد: درآمد شهرداري كربلا از سه محل اجاره املاك، كمك حكومت محلي و استانداري و وزارت كشور تعيين مي‌شود و به دليل عدم كمك‌هاي مردمي متكي به دولت هستيم و پروژه‌ها به كندي اجرا مي‌شود.
معاون شهردار كربلا اعلام كرد: ميزان درآمد شهرداري كربلا حدود 12 ميليارد دينار معادل 12 ميليارد تومان است كه تنها در سال گذشته بيش از 100 ميليارد دينار براي فعاليت‌هاي عمراني اين شهر هزينه شده كه ناكافي است.
وي تصريح كرد: براي اجراي چهار پروژه پل سازي در اين شهر بيش از 54 ميليارد دينار هزينه شده و اجراي چند طرح ديگر مانند ورودي شهر، ساخت لاين‌هاي جديد و كارهاي زيربنايي مانند تأمين آب، برق و شبكه فاضلاب در دستور كار است كه اجرا مي‌شود.
خضير بطايي از كمك‌هاي دولت جمهوري اسلامي ايران به كشور عراق و به ويژه به استان كربلا و مشاركت در بازسازي اماكن مقدسه تقدير كرد و افزود: از مديران استان قزوين انتظار داريم با آموزش نيروهاي مديريتي استان كربلا زمينه مديريت بهينه شهري در اين استان مذهبي را فراهم كنند.
وي آمادگي شهرداري كربلا براي اهداي زمين براي استقرار دفتر شهرداري قزوين در اين استان اعلام كرد.
معاون شهردار كربلا همچنين خواستار مشاركت بيشتر مديران، متخصصان و سرمايه‌گذاران قزويني در عمران و آبادني شهر كربلا شد.
انتهاي پيام/آ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها