عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تيم واترپلوي خانه شناگران اجازه بازي پيدا نكرد

تيم واترپلوي خانه شناگران اجازه بازي پيدا نكرد
شنبه 30 بهمن 1389  12:01 ب.ظ

با تصميم فدراسيون شنا؛
تيم واترپلوي خانه شناگران اجازه بازي پيدا نكرد

خبرگزاري فارس: تيم واترپلو خانه شناگران اصفهان به دليل به دليل عمل نكردن به تعهدات خود در قبال فدراسيون، اجازه بازي در هفته نهم ليگ برتر واترپلو را پيدا نكرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، هفته نهم ليگ برتر واترپلو جمعه شب در شهرهاي مختلف پيگيري شد اما تيم خانه شناگران اصفهان كه قرار بود در اين هفته به مصاف تيم هيئت شناي زنجان برود، از سوي كميته واترپلو اجازه بازي با حريف را پيدا نكرد.
فدراسيون علت اين كار را عدم عمل به تعهدات مالي و اداري خود نسبت به فدراسيون شنا عنوان كرده بود و بر اين اساس قرار است اين بازي با نتيجه 5 بر صفر به سود تيم هيئت شناي زنجان محاسبه شود.
به گزارش فارس، فدراسيون چندي قبل شش نامه به همه تيم‌هايي كه به تعهدات خود عمل نكرده بودند، ارسال كرد و تنها تيم خانه شناگران اصفهان تاكنون هيچ گامي در اين راستا برنداشته است.
هفته نهم ليگ برتر واترپلو روز گذشته پيگيري شد و با شناسايي تيم‌هاي برتر پنج بازي برگزار شده به پايان رسيد.
در اميديه، تيم نفت و گاز اين شهر 13 بر دو تيم مهمان خود هيئت شناي كرمان را برد. در گچساران تيم ميزبان 13 بر 6 تيم خراسان رضوي را شكست داد.
در خوزستان، تيم هيئت شناي اهواز 20 بر 14 تيم هيئت شناي آذربايجان شرقي را برد. در گيلان تيم هيئت شناي ميزبان تيم هيئت شناي فارس را 15 بر 10 از پيش رو برداشت.
تنها بازي باقيمانده بين دو تيم فولاد ماهان سپاهان و دانشگاه آزاد دو تيم اول و دوم جدول در اصفهان برگزار خواهد شد.
انتهاي پيام/آ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها