عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

دستگاه‌هاي خراسان شمالي خواستار مجازات سران فتنه شدند

دستگاه‌هاي خراسان شمالي خواستار مجازات سران فتنه شدند
شنبه 30 بهمن 1389  12:01 ب.ظ

‌با صدور بيانيه‌هايي؛
دستگاه‌هاي خراسان شمالي خواستار مجازات سران فتنه شدند

خبرگزاري فارس: دستگاه‌هاي خراسان شمالي با صدور بيانيه‌هاي جداگانه در اعتراض به اغتشاش فتنه‌گران خواستار مجازات سران فتنه شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد، سازمان تبليغات اسلامي خراسان شمالي، فرماندهي انتظامي تربيت ‌بدني استان، بسيج و روابط عمومي اقتصاد دارايي، جهاد كشاورزي، پيام نور، آموزش و پرورش، دامپزشكي و... با صدور بيانيه‌هايي، ضمن محكوم كردن تحركات اخير فتنه‌گران بر تسريع در محاكمه سران فتنه تاكيد كردند.
سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان شمالي نيز با صدور بيانيه‌اي اعلام كرد: سران فتنه عوامل صهيونيست و استكبار جهاني در داخل كشور بوده و مهره‌هاي بازي آمريكا و رژيم صهيونيستي هستند.
در نسخه‌اي از اين بيانيه كه به دفتر خبرگزاري فارس در خراسان شمالي نمابر شده، آمده است: هر چند گاهي دست استكبار و صهيونيست ترفندي نو به دست ايادي و سران فتنه در ايران اسلامي را به راه مي‌اندازند تا مگر التيام دردهاي بي‌درمان خود باشد، و اين بار روز 25 بهمن روز فتنه جديد به بهانه‌هاي واهي انتخاب شد.
اين بيانيه مي‌افزايد: در اين روز ديديم كه چگونه با استفاده از سلاح گرم دانشجوي بسيجي، صانع ژاله را به شهادت رساندند و تعدادي ديگر را نيز مجروح كردند و اين اعلام جنگ مسلحانه سران فتنه و فتنه‌گران ‌عليه امت غيور ايران اسلامي بود.
در اين بيانيه با تاكيد براينكه ديگر نبايد اين تحركات از چشم مسئولان و نظام پنهان بماند، تصريح شده است: تاخير در برخورد باعوامل فتنه به ويژه سران فتنه جايز نيست، و اين خواسته به حق مردم انقلابي است و تاكنون نيز اين تحركات را تحمل كرده‌اند.
اين بيانيه خاطرنشان كرده است: امروز كه بعد از ساليان سال به بركت ايثارگري ايثارگران به ويژه خون پاك شهيدان هر روز به عظمت ايران اسلامي افزوده مي‌شود و شاهد بيداري ملت‌هاي آزاده يكي پس از ديگري هستيم، ديگر جاي تحمل نيست كه عده‌اي به خيابان‌ها بريزند و اموال دولتي و عمومي را به غارت برده، ايجاد ناامني كرده و ما در برابر آن سكوت كنيم.
انتهاي پيام/ج30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
hojat20 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها