عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فارس قهرماني را از چنگ اصفهان ربود

فارس قهرماني را از چنگ اصفهان ربود
شنبه 30 بهمن 1389  12:02 ب.ظ

مسابقات قهرماني واليبال بانوان؛
فارس قهرماني را از چنگ اصفهان ربود

خبرگزاري فارس: مسابقات قهرماني واليبال بانوان كشور با ايستادن تيم فارس بر سكوي نخست اين دسته از مسابقات خاتمه يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، در فينال مسابقات قهرماني كشور بانوان در رده سني جوانان كه جمعه شب در سالن 17شهريور اصفهان برگزار شد، دو تيم اصفهان و فارس به مصاف هم رفتند كه در پايان تيم فارس موفق شد با نتيجه 3 بر يك تيم اصفهان را شكست دهد و به عنوان قهرماني دست پيدا كند.
مسابقات رده‌بندي قهرماني جوانان بانوان كشور نيز بين تيم‌هاي همدان و تهران برگزار شد كه با نتيجه 3 بر صفر به نفع تهران به پايان رسيد و اين استان موفق به كسب مقام سومي اين دوره از مسابقات شد.
به گزارش فارس، در ديدار فينال تيم فارس و اصفهان در يك رقابت تنگاتنگ در ست اول با نتيجه 24 بر 26 به نفع فارس به پايان رسيد.
در ست دوم با نتيجه 25 بر 16 اصفهان بازي را به دست گرفت ولي در ست سوم باز هم تيم فارس با نتيجه 25 بر 23 پيروز شد و درست چهارم نيز فارس توانست با نتيجه 25 بر 20 به پيروزي برسد و مقام نخست اين دسته از مسابقات را از آن خود كند.
قضاوت اين بازي را زهره كشاورز از تهران و مرجان جمشيدي بر عهده داشتند و مربي تيم اصفهان عفت نصر، كمك مربي سميه سادات هاشمي و سرپرستي تيم اصفهان را مريم حدادي بر عهده داشت.
اختتاميه مسابقات قهرماني واليبال بانوان در رده سني جوانان كه از 24 بهمن ‌ماه سال ‌جاري با حضور هفت تيم آغاز شده بود، بعد از چهار روز رقابت فشرده در سالن 17 شهريور ورزشگاه تختي اصفهان برگزار شد.
چهار نفر از بازيكنان تيم اصفهان به نام‌هاي شبنم عليخاني، فرانك بابليان، ندا چملانيان و فرزانه مراديان در باشگاه ذوب‌آهن اصفهان نيز عضو هستند و اسامي ديگر بازيكنان تيم شامل عاطفه عادلي، مائده اسكندري، فاطمه احمدي، فاطمه پورسعيد، شقايق شفيع آرزو و صباغ فاطمه صفري هستند.
انتهاي پيام/آ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها