عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حق شهدا را ادا نكرده‌ايم

حق شهدا را ادا نكرده‌ايم
شنبه 30 بهمن 1389  12:03 ب.ظ

مدير عامل پتروشيمي خوارزمي:
حق شهدا را ادا نكرده‌ايم

خبرگزاري فارس: مدير عامل پتروشيمي خوارزمي گفت: نتوانسته‌ايم كه به شايستگي حق شهدا و خانواده‌هاي آنها را ادا كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از شوشتر، حسن ميناوي جمعه شب در مراسم برگزاري يادواره شهداي محله دكانشمس شوشتر اظهار داشت: در اداي دين شهدا بسيار كوتاهي كرده‌ايم و بايد در اين باره شرايط گذشته را جبران كنيم.
اين مقام مسئول باذتاكيد بر اينكه بهترين فعاليت براي اداي اين بدهي گفت: بايد تلاش كنيم تا مردم شهدا را بشناسند و در اين باره بايد كوشش جدي خود را به كار بنديم.
ميناوي با تاكيد بر اينكه بايد شهدا را به نسل جديد در جامعه شناساند گفت: شناساندن شهدا به نسل جديد تلاش درباره ماندگاري ارزشهاي والاي انقلاب اسلامي و فرهنگ شهادت و ايثار است و در اين باره بايد تلاش‌هاي جدي خود را به كار گيريم.
مدير عامل پتروشيمي خوارزمي با تاكيد بر اينكه بايد هرچه از شهدا در ذهن و خاره موجود است ماندگار شود، خاطر نشان كرد: بايد هر چه از شهدا باقي مانده است ثبت و ضبط شود و در اين باره بايد كوشيد تا از شهدا منابعي معطبر و قابل استناد وجود داشته باشد.
ميناوي با تاكيد بر لاينكه بايد در راستاي ايجاد فضاهاي جديد معرفي شهدا تلاش كنيم، گفت: بايد از زندگينامه‌هاي شهدا و همه چيز مانده از آنها نرم افزارهاي جديد كامپيوتري تهيه شود و در اين باره بايد جديد انديشيد و پا به عرصه جديد گذاشت تا بتوان حرف خود را زد.
مدير عامل پتروشيمي خوارزمي گفت: بايد توجه داشت كه اگر به زبان روز سخن نگوييم محكوم به شكست هستيم و اين امر بايد مدنظر مسئولان در اين باره باشد.
انتهاي پيام/خ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها