عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حق شهدا را ادا نكرده‌ايم

حق شهدا را ادا نكرده‌ايم
شنبه 30 بهمن 1389  12:03 ب.ظ

مدير عامل پتروشيمي خوارزمي:
حق شهدا را ادا نكرده‌ايم

خبرگزاري فارس: مدير عامل پتروشيمي خوارزمي گفت: نتوانسته‌ايم كه به شايستگي حق شهدا و خانواده‌هاي آنها را ادا كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از شوشتر، حسن ميناوي جمعه شب در مراسم برگزاري يادواره شهداي محله دكانشمس شوشتر اظهار داشت: در اداي دين شهدا بسيار كوتاهي كرده‌ايم و بايد در اين باره شرايط گذشته را جبران كنيم.
اين مقام مسئول باذتاكيد بر اينكه بهترين فعاليت براي اداي اين بدهي گفت: بايد تلاش كنيم تا مردم شهدا را بشناسند و در اين باره بايد كوشش جدي خود را به كار بنديم.
ميناوي با تاكيد بر اينكه بايد شهدا را به نسل جديد در جامعه شناساند گفت: شناساندن شهدا به نسل جديد تلاش درباره ماندگاري ارزشهاي والاي انقلاب اسلامي و فرهنگ شهادت و ايثار است و در اين باره بايد تلاش‌هاي جدي خود را به كار گيريم.
مدير عامل پتروشيمي خوارزمي با تاكيد بر اينكه بايد هرچه از شهدا در ذهن و خاره موجود است ماندگار شود، خاطر نشان كرد: بايد هر چه از شهدا باقي مانده است ثبت و ضبط شود و در اين باره بايد كوشيد تا از شهدا منابعي معطبر و قابل استناد وجود داشته باشد.
ميناوي با تاكيد بر لاينكه بايد در راستاي ايجاد فضاهاي جديد معرفي شهدا تلاش كنيم، گفت: بايد از زندگينامه‌هاي شهدا و همه چيز مانده از آنها نرم افزارهاي جديد كامپيوتري تهيه شود و در اين باره بايد جديد انديشيد و پا به عرصه جديد گذاشت تا بتوان حرف خود را زد.
مدير عامل پتروشيمي خوارزمي گفت: بايد توجه داشت كه اگر به زبان روز سخن نگوييم محكوم به شكست هستيم و اين امر بايد مدنظر مسئولان در اين باره باشد.
انتهاي پيام/خ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها