عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: درهاى آسمان در اوّلین شب ماه رمضان گشوده مى‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. بحارالانوار، ج93، ص344

عدم همكاري مسئولان فرصت‌هاي ميراث فرهنگي را به تهديد تبديل كرد

عدم همكاري مسئولان فرصت‌هاي ميراث فرهنگي را به تهديد تبديل كرد
شنبه 30 بهمن 1389  12:03 ب.ظ

فرماندار شوشتر:
عدم همكاري مسئولان فرصت‌هاي ميراث فرهنگي را به تهديد تبديل كرد

خبرگزاري فارس: فرماندار شوشتر ضمن انتقاد از برخي مسئولان كشوري گفت: عدم همكاري در پروژه‌هاي ميراث فرهنگي در شوشتر سبب شده است تا فرصت‌هاي موجود در اين بخش به تهديد تبديل شود.

محمدرضا آملازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: يكي از دلايل كندي پيشرفت در پروژه پل گرگر عدم همكاري برهخي مسئولان است كه باعث شده شادابي در آثار تاريخي و مردم را به بغض از ويراني اين آثار تبديل كرده است.
وي با اشاره به اينكه خرابي پل گرگر بر همه چيز در اين بخش از شهرستان تاثير گذاشته است، گفت: اصلي‌ترين تاثيري كه در شهرستان شوشتر گذاشته است تاثيري است كه بر معيشت مردم وارد شده است و همين امر باعث نارضايتي بسيار زياد مردم شده است.
وي با تقدير از برخي مسئولان استاني به ويژه معاونان عمراني و سياسي اجتماعي استاندار خوزستان گفت: درآيت به خرج داده شده در قطع به موقع گاز و آب باعث شد تا از بروز خسارت‌هاي جاني در اين بخش از شهرستان جلوگيري شود و اين امر سرعت عمل زياد اين دستگاه‌ها را نشان داد.
آملازاده با اشاره به اينكه پل گرگر به شدت در حال استحكام بخشي است، گفت: پل گرگر در شرايط كنوني در حال تكميل پروژه استحكام بخشي است و در حال حاضر پيمانكار در اين پروژه به جد در حال فعاليت است.
فرماندار شوشتر با اشاره به اينكه بايد از آثار تاريخي حفاظت كرد، خاطرنشان كرد: بايد از آثار تاريخي حفاظت كرد و در اين باره بايد همه جهات را مد نظر داشت.
وي خاطرنشان كرد: در صورتي كه مشكلي پيش نيايد استحكام بخشي اين پل قبل از عيد به پايان مي رسد و براي مردم قابل استفاده است.
انتهاي پيام/خ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها