عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تمجيد غربي‌ها از سران فتنه نشانه ماهيت آنهاست

تمجيد غربي‌ها از سران فتنه نشانه ماهيت آنهاست
شنبه 30 بهمن 1389  12:03 ب.ظ

وزير سابق بهداشت:
تمجيد غربي‌ها از سران فتنه نشانه ماهيت آنهاست

خبرگزاري فارس: وزير سابق بهداشت گفت: مشخص شدن تأييد و تمجيد كشورهاي غربي از سران فتنه نشانه ماهيت و وابستگي آنها است.

به گزارش خبر گزاري فارس از شيراز، محمد باقر كامران لنكراني در مراسم بزرگداشت استاد علي اصغر سيف اظهار داشت: كساني هستند كه زماني در مقابل حق قرار مي‌گيرند به راحتي از آن عبور مي‌كنند و حق ديگران را ناديده مي‌‌انگارند.
وي با اشاره به واقعه عاشورا بيان داشت: تمام كساني كه در عاشورا حضور داشتند و در مقابل امام قرار گرفتند همگي اهل كوفه بودند، كوفه‌اي كه حضرت علي (ع) چهار سال در آن حكومت كرد و حتي در برخي موارد همرزمان اميرالمومنين در جنگ‌هاي بزرگ بودند.
لنكراني با تشريح سخنان امام خميني (ره) عنوان كرد: بايد متوجه باشيد كه اگر كشورهاي غربي از عملكردتان تعريف كردند، كار شما اشكال دارد.
وزير سابق بهداشت ادامه داد: سران فتنه بايد نسبت به اين موضوع آگاه باشند چرا كه با مشخص شدن تأييد و تمجيد كشورهاي غربي در فتنه‌هاي اخير بايد متوجه شوند كه عملكردشان دچار عيب است. بايد از اين تعريف‌ها جدا شويم و اهميتي به آن ندهيم و به سوي امت اسلامي قدم برداريم.
وي ابراز داشت: هدف همگي ما بايد رسيدن به خدا باشد چرا كه تمام عالم براي خدمت به پروردگار ساخته شده است.
لنكراني در پايان سخنانش يادآور شد: وظيفه اجتماعي موضوعي است كه قضاپذير نيست و نمي‌شود آن را تكرار كرد و بلكه بايد آن را به موقع به جا آورد. بسياري حق را نمي‌شناسند و حتي آنهايي كه ادعا مي‌كنند مدافعان خوبي براي دين هستند اين گونه نيست و دين‌داران واقعي محدود هستند.
انتهاي پيام/ن30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها