عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تمجيد غربي‌ها از سران فتنه نشانه ماهيت آنهاست

تمجيد غربي‌ها از سران فتنه نشانه ماهيت آنهاست
شنبه 30 بهمن 1389  12:03 ب.ظ

وزير سابق بهداشت:
تمجيد غربي‌ها از سران فتنه نشانه ماهيت آنهاست

خبرگزاري فارس: وزير سابق بهداشت گفت: مشخص شدن تأييد و تمجيد كشورهاي غربي از سران فتنه نشانه ماهيت و وابستگي آنها است.

به گزارش خبر گزاري فارس از شيراز، محمد باقر كامران لنكراني در مراسم بزرگداشت استاد علي اصغر سيف اظهار داشت: كساني هستند كه زماني در مقابل حق قرار مي‌گيرند به راحتي از آن عبور مي‌كنند و حق ديگران را ناديده مي‌‌انگارند.
وي با اشاره به واقعه عاشورا بيان داشت: تمام كساني كه در عاشورا حضور داشتند و در مقابل امام قرار گرفتند همگي اهل كوفه بودند، كوفه‌اي كه حضرت علي (ع) چهار سال در آن حكومت كرد و حتي در برخي موارد همرزمان اميرالمومنين در جنگ‌هاي بزرگ بودند.
لنكراني با تشريح سخنان امام خميني (ره) عنوان كرد: بايد متوجه باشيد كه اگر كشورهاي غربي از عملكردتان تعريف كردند، كار شما اشكال دارد.
وزير سابق بهداشت ادامه داد: سران فتنه بايد نسبت به اين موضوع آگاه باشند چرا كه با مشخص شدن تأييد و تمجيد كشورهاي غربي در فتنه‌هاي اخير بايد متوجه شوند كه عملكردشان دچار عيب است. بايد از اين تعريف‌ها جدا شويم و اهميتي به آن ندهيم و به سوي امت اسلامي قدم برداريم.
وي ابراز داشت: هدف همگي ما بايد رسيدن به خدا باشد چرا كه تمام عالم براي خدمت به پروردگار ساخته شده است.
لنكراني در پايان سخنانش يادآور شد: وظيفه اجتماعي موضوعي است كه قضاپذير نيست و نمي‌شود آن را تكرار كرد و بلكه بايد آن را به موقع به جا آورد. بسياري حق را نمي‌شناسند و حتي آنهايي كه ادعا مي‌كنند مدافعان خوبي براي دين هستند اين گونه نيست و دين‌داران واقعي محدود هستند.
انتهاي پيام/ن30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها