عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بهاي بليت فينال ليگ قهرمانان اروپا هواداران را به خشم آورد

بهاي بليت فينال ليگ قهرمانان اروپا هواداران را به خشم آورد
شنبه 30 بهمن 1389  12:04 ب.ظ


بهاي بليت فينال ليگ قهرمانان اروپا هواداران را به خشم آورد
 

بهاي بالاي بليت مسابقه فينال ليگ قهرمانان اروپا، بسياري از طرفداران فوتبال را به خشم آورده است.


     به گزارش سايت يوفا، بليت اين مسابقه که قرار است روز 28 مه (7 خردادماه ) در ورزشگاه ومبلي شهر لندن برگزار مي شود، از روز پنج شنبه با قيمتي تقريبا دو برابر نسبت به دو سال گذشته براي برخي از جايگاه ها، در معرض فروش قرار گرفته است.
بنابراين گزارش، 11 هزار قطعه بليت با قيمت 150 تا 300 پوند براي عموم به فروش مي رسد در حالي که 25 هزار بليت هم با قيمت 80 تا 300 پوند در اختيار باشگاه هاي دو تيم فيناليست قرار خواهد گرفت.
''ميشل برونسکيل'' سخنگوي فدراسيون هواداران فوتبال در اين باره گفت: از قيمت بليت ها شوکه شده ايم. چنين قيمت هايي با توجه به وضعيت کنوني اقتصاد، ظالمانه است. يوفا به خوبي مي داند که بسياري از هواداران فقط يک بار در زندگي چنين فرصتي پيدا مي کنند بنابراين نبايد بهاي سودجويي اين اتحاديه را بپردازند.
وي افزود: يوفا وقتي فينال ليگ قهرمانان اروپا را به روز شنبه منتقل کرد، يکي از دلايل آن را تشويق بيشتر خانواده ها براي حضور در ورزشگاه اعلام کرد اما با توجه به قيمت بليت ها چنين اتفاقي نخواهد افتاد.
اين در حاليست که ''جرجيو مارچتي'' مدير مسابقات يوفا بعد از اعلام آغاز فروش بليت ها، از قيمتي که براي آن ها در نظر گرفته شده است ، دفاع و دليل آن را برابري با قيمت بليت هاي فينال جام جهاني يا فينال جام ملت هاي اروپا عنوان کرد.
وي اظهار داشت: اگر قيمت ها را بالاتر هم اعلام مي کرديم، مشکلي براي پر کردن ورزشگاه ومبلي نداشتيم. بايد بين منافع هواداران و منافع مسابقات تعادل به وجود آوريم. 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها