عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

برگزاري همايش قرآني خانواده شاهد آذربايجان شرقي

برگزاري همايش قرآني خانواده شاهد آذربايجان شرقي
شنبه 30 بهمن 1389  12:05 ب.ظ

در تبريز صورت گرفت؛
برگزاري همايش قرآني خانواده شاهد آذربايجان شرقي

خبرگزاري فارس: همايش قرآني خانواده شاهد آذربايجان شرقي با حضور 370 فعال قرآني شاهد و ايثارگر استان در تبريز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، بشير لطفي مسئول دارالقرآن بنياد شهيد و امور ايثارگران آذربايجان شرقي، در همايش قرآني خانواده شاهد آذربايجان شرقي به تشريخ فعاليت‌هاي دارالقرآن الكريم بنياد شهيد و امور ايثارگران استان پرداخت.
وي با اشاره به محورهاي اين همايش گفت: كارگاه انگيزشي و آموزشي ترتيل خواني قرآن ويژه خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر در كنار اين همايش برگزار شد.
لطفي اضافه كرد: اين كارگاه ويژه گروه قرائت، حافضان و گروه مفاهيم قرآني شاهد و ايثارگر استان برگزار مي‌شود و طي آن جلسه آموزشي برگزار مي‌شود.
لطفي ادامه داد: اين دارالقرآن بيش از 370 نفر عضو دارد كه اكثر اين اعضا در همايش امروز شركت دارند.
مسئول دارالقرآن بنياد شهيد و امور ايثارگران آذربايجان شرقي ايجاد انگيزش براي ادامه فعاليت قرآني و كيفي بخشي اين آموزش‌ها را از اهداف همايش دانست و گفت: استمرار در امر آموزش و كيفيت بخشيدن به اين فعاليت‌ها مورد توجه مسئولان برگزاري همايش بوده است.
لطفي با اشاره به فعاليت‌هاي دارالقرآن بنياد شهيد استان اظهار داشت: دارالقرآن در چهار محور حفظ ،قرائت، مفاهيم و تفسير فعاليت مي‌كند و عمده فعاليت‌ها بر آموزش استوار است.
وي تاكيد كرد: در كنار مسابقات آموزش اهميت خاصي دارد و اگر آموزش نباشد مسابقات نيز از كيفيت لازم برخوردار نخواهد بود.
مسئول دارالقرآن بنياد شهيد و امور ايثارگران آذربايجان شرقي يادآور شد: در حال حاضر 17 نفر حافظ كل از خانواده شاهد در استان فعاليت دارند.
انتهاي پيام/غ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها