عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي به كار خود پايان داد‌

دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي به كار خود پايان داد‌
شنبه 30 بهمن 1389  12:05 ب.ظ

دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي به كار خود پايان داد‌

خبرگزاري فارس: معاون تبليغي حوزه‌هاي علميه سيستان و بلوچستان گفت: دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي پس از سه روز‌ به كار خود پايان داد.

يوسف تدين امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي‌ با حضور 70 نفر از رابطان فرهنگي و روحانيت در حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) زاهدان برگزار شد.
وي افزود: در اين دوره از كارگاه آموزشي، اساتيدي از حوزه علميه قم از جمله محمدي مدير واحد رابطان فرهنگي معاونت تبليغي حوزه‌هاي علميه كشور براي تدريس دعوت شده است.
معاون تبليغي و آموزش‌هاي كاربردي حوزه‌هاي علميه سيستان و بلوچستان خاطرنشان كرد: ارتباط فرهنگي و مذهبي مردم و مساجد با حوزه علميه، تغذيه فكري و روحي مردم توسط روحانيت و افزايش سطح علمي و آگاهي شركت‌كنندگان از جمله اهداف برگزاري اين كارگاه آموزشي است.
وي به نقش رابطان فرهنگي اشاره كرد و بيان داشت: اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و مذهبي در روستاها و فعاليت در مساجد به عنوان پيش نماز، بخشي از فعاليت رابطان فرهنگي است.
تدين تصريح كرد: برپايي كارگاه‌هاي آموزشي رابطان فرهنگي در سال آينده نيز ادامه دارد.
معاون تبليغي حوزه‌هاي علميه سيستان و بلوچستان عنوان داشت: به كساني كه با موفقيت بتوانند اين دوره از كارگاه آموزشي را بگذرانند، گواهينامه صادر مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: برنامه‌ريزي، هماهنگ‌سازي، نظارت و ارزيابي امور تبليغي و مبلغان حوزه‌هاي علميه، توسعه ارتباطات و ‌همكاري‌هاي حوزه علميه با نهادهاي تبليغي، تلاش براي هماهنگ‌سازي تبليغات ديني سازمان‌ها و نهادهاي فرهنگي از جمله وظايف معاونت تبليغي حوزه‌هاي علميه است.
انتهاي پيام/ج20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها