عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي به كار خود پايان داد‌

دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي به كار خود پايان داد‌
شنبه 30 بهمن 1389  12:05 ب.ظ

دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي به كار خود پايان داد‌

خبرگزاري فارس: معاون تبليغي حوزه‌هاي علميه سيستان و بلوچستان گفت: دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي پس از سه روز‌ به كار خود پايان داد.

يوسف تدين امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: دومين كارگاه آموزشي رابطان فرهنگي‌ با حضور 70 نفر از رابطان فرهنگي و روحانيت در حوزه علميه امام جعفر صادق (ع) زاهدان برگزار شد.
وي افزود: در اين دوره از كارگاه آموزشي، اساتيدي از حوزه علميه قم از جمله محمدي مدير واحد رابطان فرهنگي معاونت تبليغي حوزه‌هاي علميه كشور براي تدريس دعوت شده است.
معاون تبليغي و آموزش‌هاي كاربردي حوزه‌هاي علميه سيستان و بلوچستان خاطرنشان كرد: ارتباط فرهنگي و مذهبي مردم و مساجد با حوزه علميه، تغذيه فكري و روحي مردم توسط روحانيت و افزايش سطح علمي و آگاهي شركت‌كنندگان از جمله اهداف برگزاري اين كارگاه آموزشي است.
وي به نقش رابطان فرهنگي اشاره كرد و بيان داشت: اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و مذهبي در روستاها و فعاليت در مساجد به عنوان پيش نماز، بخشي از فعاليت رابطان فرهنگي است.
تدين تصريح كرد: برپايي كارگاه‌هاي آموزشي رابطان فرهنگي در سال آينده نيز ادامه دارد.
معاون تبليغي حوزه‌هاي علميه سيستان و بلوچستان عنوان داشت: به كساني كه با موفقيت بتوانند اين دوره از كارگاه آموزشي را بگذرانند، گواهينامه صادر مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: برنامه‌ريزي، هماهنگ‌سازي، نظارت و ارزيابي امور تبليغي و مبلغان حوزه‌هاي علميه، توسعه ارتباطات و ‌همكاري‌هاي حوزه علميه با نهادهاي تبليغي، تلاش براي هماهنگ‌سازي تبليغات ديني سازمان‌ها و نهادهاي فرهنگي از جمله وظايف معاونت تبليغي حوزه‌هاي علميه است.
انتهاي پيام/ج20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها