عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برگزاري همايش مدل الگوي پيشرفت اسلامي ايراني در تبريز

برگزاري همايش مدل الگوي پيشرفت اسلامي ايراني در تبريز
شنبه 30 بهمن 1389  12:05 ب.ظ

خرداد 90 صورت مي‌گيرد؛
برگزاري همايش مدل الگوي پيشرفت اسلامي ايراني در تبريز

خبرگزاري فارس: همايش مدل الگوي پيشرفت اسلامي با همكاري دانشگاه سهند و نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه سهند و فرمانداري اسكو در خرداد ماه سال 90 در تبريز برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از دفتر رسانه‌اي فرمانداري شهرستان اسكو، در نشست مشترك فرماندار با رياست دانشگاه‌ها و نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه سهند به دنبال برگزاري نخستين همايش انديشه‌هاي راهبردي در محضر مقام معظم رهبري و خواست ايشان براي تشكيل نشست‌هايي در زمينه موضوع الگوي پيشرفت اسلامي ايراني در بين نخبگان، برگزاري همايش مدل الگوي اسلامي ايراني با همت دانشگاه سهند و نهاد نمايندگي رهبري مطرح شد.
يونس فاتح فرماندار اسكو در اين نشست مشترك گفت: با توجه به اينكه كشور عزيزمان ايران در آستانه جهشي عظيم، تاريخي و چشم‌اندازي روشن قرار دارد نيازمند طراحي و برنامه‌ريزي اسلامي ايراني هستيم.
فرماندار اسكو افزود: زمان آن رسيده كه الگوهاي غربي را كنار گذاشته و با مهندسي فرهنگي و مهندسي ارزشي كه از انقلاب مكتبي نشأت گرفته طراحي صحيحي براي نسل بعد جامعه كشور خواهد بود.
وي گفت: در الگوي اسلامي محور، كرامت و ارزش‌هاي انساني است در حاليكه در الگوي غربي از انسان به عنوان ابزار استفاده مي‌شود كه با با نگاه اسلامي مغايرت اساسي دارد.
در اين نشست مراتب تشكيل دبيرخانه و استفاده از نظرات نخبگان در حوزه‌ها و دانشگاه‌ها در سطح استاني و كشوري برنامه‌ريزي خواهد شد و با تشكيل كارگاه‌هاي پيش همايش در تبيين موضوع از جانب دبيرخانه انديشه‌هاي راهبردي پيش‌بيني خواهد شد.
انتهاي پيام/غ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها