عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

هاشمي رفسنجاني فرصت چنداني براي اعلام موضع شفاف ندارد

هاشمي رفسنجاني فرصت چنداني براي اعلام موضع شفاف ندارد
شنبه 30 بهمن 1389  12:06 ب.ظ

محمدرضا باهنر:
هاشمي رفسنجاني فرصت چنداني براي اعلام موضع شفاف ندارد

خبرگزاري فارس: دبيركل جامعه اسلامي مهندسين كشور گفت: هاشمي رفسنجاني فرصت چنداني را براي اينكه موضع‌ شفاف و صريح در قبال فتنه‌گران بگيرد، ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، محمدرضا باهنر جمعه شب در جمع جامعه اسلامي مهندسين استان فارس با بيان اينكه نمي‌توان با دوپهلو حرف زدن كار كرد، اظهار داشت: هاشمي رفسنجاني بايد موضع خود را در مقابل فتنه‌گران روشن و صريح اعلام كند، در غير اين ‌صورت معلوم نيست كه مردم ادامه حيات سياسي وي را تحمل كنند.
رفسنجاني وقت بسياري براي اينكه موضع شفاف و صريح در مقابل فتنه‌گران بگيرد، ندارد.
عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس با اشاره به اينكه موسوي 20 سال خود را ظاهراً از امور انقلاب و نظام كنار كشيده بود، خاطرنشان كرد: انحراف موسوي و كروبي نياز به گذشت زمان طولاني ندارد و انحراف آنها بعد از انتخابات سال گذشته آغاز شد.
باهنر همچنين با اشاره به وقايع 25 بهمن امسال گفت: در حالي كه همگي مي‌دانند تحولات منطقه ريشه در انقلاب اسلامي ايران دارد، آقايان با راه انداختن جريان 25 بهمن به‌ عنوان روز حمايت از مصر، به نوعي حمايت خود را از آمريكا اعلام كردند تا بگويند كه خاستگاه اين تحولات ايران نيست.
وي در بخش ديگري از سخنان خود و در پاسخ به سؤال يكي از حضار در مورد مشايي رئيس دفتر رئيس جمهور تصريح كرد: در اين زمينه، اختلاف نظر جدي بين ما و رئيس جمهور وجود دارد.
دبيركل جامعه اسلامي مهندسين كشور عنوان كرد: به نظر ما سوابق و اطلاعات آقاي مشايي در حدي نيست كه معاون اول و يا رئيس جمهور شود.
انتهاي پيام/ن20/ب*

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها