عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اعزام 15 بانوي قمي به پيكارهاي رزمي قهرماني كشور

اعزام 15 بانوي قمي به پيكارهاي رزمي قهرماني كشور
شنبه 30 بهمن 1389  12:07 ب.ظ

دبير هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم خبر داد:
اعزام 15 بانوي قمي به پيكارهاي رزمي قهرماني كشور

خبرگزاري فارس: دبير هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم از اعزام پنج بانوي رزمي‌كار قمي به پيكارهاي رزمي قهرماني كشور خبر داد.

محمدهادي رشيدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم بيان داشت: پيكارهاي رزمي بانوان قهرماني كشور از امروز با شركت مدعيان از استان‌هاي مختلف در رده‌هاي سني جوانان و بزرگسالان برگزار مي‌شود و طي آن پنج بانوي رزمي‌كار قمي در جدال با حريفان خود به دنبال كسب افتخار هستند.
وي ادامه داد: قطعا سطح رقابت‌هاي قهرماني كشور بالا‌ست و براي اينكه بانوان قمي با آمادگي كامل در اين مسابقات شركت كنند، در طول يكي دو ماه گذشته شرايط بسيار خوبي براي انجام تمرينات آنها در سالن ورزش‌هاي رزمي قم فراهم كرديم تا با آمادگي كامل به مصاف حريفان بروند.
دبير هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم با اشاره به تركيب تيم اعزامي بانوان قم به اين دوره از مسابقات يادآور شد: با توجه به اينكه تيم اعزامي بانوان قم به اين دوره از پيكارها را رزمي‌كاران رده‌هاي سني جوانان و بزرگسالان تشكيل مي‌دهند، در مجموع 15 نفر اعزامي به اين رقابت‌ها خواهيم داشت.
وي با اشاره به تركيب تيم رزمي بانوان رده سني جوانان استان قم عنوان داشت: در اين تيم فاطمه حسيني، سهيلا سهيلي، اعظم‌السادات قاسمي، زهرا رحيمي و فاطمه آقابيگي پنج بانوي رزمي‌كاري هستند كه براي كسب مقام‌هاي اول تا سوم با حريفان پيكار مي‌كنند.
رشيدي اضافه كرد: همچنين در تركيب تيم بانوان رده سني بزرگسالان، مرضيه حسيني، اكرم فداكار، پروانه‌سادات سيدپور، ريحانه خبازي، معصومه زريني‌وند، الهه وزين‌افضل، الهه جان‌آبادي، مليحه شيرمحمدي، مينا فرهنگيان و فاطمه اسحاقي نفرات تيم هستند.
وي با بيان اينكه برگزاري رقابت‌هاي مختلف رزمي در سطح استان قم يكي از مهم‌ترين دلايل رشد استقبال بانوان از رشته‌هاي رزمي است، يادآور شد: براي همين منظور امسال براي نخستين بار است كه رقابت‌هاي ليگ باشگاه‌هاي رزمي استان قم در رشته كيك‌بوكسينگ و در سبك استايل فول‌كنتاكت در دو رده سني با حضور تيم‌هاي باشگاهي بانوان قم برگزار مي‌كنيم.
دبير هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم بيان داشت: ايجاد بستر مناسب براي رشد و كشف استعدادهاي ورزش رزمي و جذب آنها در تيم‌هاي منتخب استان، ايجاد زمينه رقابت سالم بين ورزشكاران و مربيان و باشگاه‌هاي رزمي فعال در استان قم، ايجاد فضاي مناسب براي ورزشكاران و مربيان در راستاي ارائه شايستگي‌ها و توانايي‌هاي فني خود، تبيين جايگاه ويژه براي باشگاه‌ها و تشويق آنها به منظور حضور در امر قهرمان‌پروري، ايجاد زمينه مناسب با هدف جذب بخش خصوصي و سرمايه‌گذاري در اين رشته ورزشي و ارتقاي سطح دانش فني مربيان، داوران و مسئولان برگزاري مسابقات از اهداف مهمي است كه در اين مسابقات به دنبال تحقق آن هستيم.
وي ادامه داد: ليگ رزمي استان قم در سال نخست در يك دسته و با عنوان ليگ برتر باشگاه‌هاي رزمي استان قم در بخش بانوان سبك كيك‌‌بوكسينگ استايل فول‌كنتاكت به انجام مي‌رسد و هدف اين است كه زمينه‌اي براي رشد و گسترش و بروز شايستگي‌هاي بانوان اين رشته فراهم شود.
رئيس هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم اظهار داشت: اين پيكارها در دو رده سني بزرگسالان و جوانان متولدان پانزدهم تير ماه سال 1374 به بالا و در 9 وزن برگزار مي‌شود كه هر تيم از پنج رزمي‌كار رده سني بزرگسالان و چهار رزمي‌كار رده سني جوانان تشكيل مي‌شود.
انتهاي پيام/آ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها