عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برترين‌هاي جشنواره ملي مدهامتان معرفي شدند

برترين‌هاي جشنواره ملي مدهامتان معرفي شدند
شنبه 30 بهمن 1389  12:07 ب.ظ

با حضور قائم مقام معاون وزير ارشاد؛
برترين‌هاي جشنواره ملي مدهامتان معرفي شدند

خبرگزاري فارس: برترين‌هاي ششمين جشنواره ملي مدهامتان با حضور قائم مقام وزير فرهنگ و ارشاد و ديگر مسئولان بلند پايه كشوري معرفي شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، ششمين جشنواره ملي مدهامتان در رشته‌هاي حفظ،‌ قرائت، مفاهيم قرآن، مفاهيم نهج البلاغه، رشته‌هاي ترتيل، قرائت و ابتهال با معرفي برترين‌ها عصر جمعه به كار خود پايان داد.
در اين جشنواره ملي كه با شركت300 نفر از نخبگان قراني كانون‌هاي فرهنگي مساجد كشور و 14 داور بين‌المللي و استاني به ميزباني هرمزگان برگزار شد، در رشته حفظ پنج جز قران مجتبي فردفاني از فارس نفر اول، محمد شريفي از مركزي دوم و سجاد قره‌باغي از همدان سوم شدند.
در رشته 15 جز نيز طبق نظر هيئت داوران نويد رزمجو از فارس اول شد و محمد ذوالفقاري از اصفهان و حسن قوشچي از گلستان دوم و سوم شدند.
در رشته حفظ كل قران نيز حسين درستگار از هرمزگان، بهزاد هژيري از اردبيل و محمدعلي شريعتي از اصفهان به ترتيب نفرات اول تا سوم را كسب كردند.
در رشته قرائت قران نيز مهدي نگهدار از استان گيلان، محمدكاظمي از تهران و مجتبي محسن زاده از هرمزگان به عنوان نفرات برتر اول تا سوم معرفي شدند.
در رشته ترتيل نيز محمدحسين دافعيان از اصفهان مقام اول را كسب كرده و بابك ولي زاده از آذربايجان غربي دوم و يوسف قنبري از زنجان سوم شدند.
در رشته مفاهيم قرآن نيز محمد سعيد ايزدپناه از تهران اول، محمد فخري از فارس دوم و غلامرضا ترابيان از همدان سوم شدند.
مهدي نامورميمندي از فارس، عيسي كوه نشين از گلستان و امين زرگران از استان قزوين نيز به عنوان برگزيده‌هاي اول تا سوم در رشته مفاهيم نهج البلاغه انتخاب شدند.
هيئت داوران ششمين جشنواره قرآني مدهامتان در رشته ابتهال نيز محمد مهدي معتمدي از استان گيلان، پيمان كاظمي از اردبيل و مهدي شايق از استان يزد را به عنوان نفرات اول تا سوم معرفي كردند.
در رشته اذان نيز يحيي محرم‌نژاد از استان تهران نفر اول، ابوالفضل زارع بيدكي از يزد نفر دوم و فريبرز اسكندري از استان زنجان نفر سوم شد.
همچنين از بين برترين‌هاي رشته قرائت در جشنواره قراني مدهامتان طي سال‌هاي 86، 87 و 88 نيز سعيد پرويزي از تهران، عليرضا رضائي از خراسان رضوي و جواد رفعتي از قزوين به عنوان نفرات اول تا سوم برگزيده شدند.
هيئت داوران ششمين جشنواره قرآني مدهامتان در رشته ابتهال نيز محمد مهدي معتمدي از استان گيلان، پيمان كاظمي از اردبيل و مهدي شايق از استان يزد را به عنوان نفرات اول تا سوم معرفي كرد.
يادآور مي‌شود ششمين جشنواره ملي مدهامتان از 26 بهمن ماه جاري در با حضور 300 نفر از نخبگان قرآني فعاليت خود را در رشته‌هاي مختلف آغاز با معرفي برترين‌ها به كار خود پايان داد.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها