عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برگزاري نخستين دوره مسابقات قرآن كريم ويژه كاركنان دانشگاه‌ها‌

برگزاري نخستين دوره مسابقات قرآن كريم ويژه كاركنان دانشگاه‌ها‌
شنبه 30 بهمن 1389  12:13 ب.ظ

/اخبار كوتاه فرهنگي از خراسان جنوبي/
برگزاري نخستين دوره مسابقات قرآن كريم ويژه كاركنان دانشگاه‌ها‌

خبرگزاري فارس: برگزاري نخستين دوره مسابقات قرآن كريم ويژه كاركنان دانشگاه‌ها، تاكيد فرماندار شهرستان قاين بر وحدت شيعه و سني و‌... از مهم‌ترين اخبار كوتاه فرهنگي از خراسان جنوبي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، نخستين دوره مسابقات قرآن كريم ويژه كاركنان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي توسط مديريت فرهنگي همزمان با سراسر كشور در دانشگاه بيرجند برگزار شد.
در اين مسابقات كاركنان در دو رشته مفاهيم و قرائت و در دو بخش تلاوت تحقيق و تلاوت ترتيل به رقابت پرداختند.
برگزيدگان اين دوره از مسابقات براي شركت در مرحله كشوري اسفندماه سال جاري در دانشگاه يزد معرفي مي‌شوند.

*تاكيد فرماندار شهرستان قاين بر وحدت شيعه و سني
فرماندار شهرستان قاين با بيان اينكه هفته وحدت يكي از ابتكارات ارزشمند بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي ايران است، گفت: تنها در روز تولد پيامبر بين علماي اهل تسنن و تشيع اختلاف است كه نامگذاري اين هفته به نام هفته وحدت مي‌تواند اين اختلاف كوچك را از بين ببرد.
غلامعلي حبيبي‌منش افزود: اين توفيق بزرگي است كه ما در قرآن هيچ اختلافي نداريم و در وجود پيامبر اكرم نيز اختلافي نداريم بنابراين وجه اشتراك ما با اهل تسنن زياد است كه حضرت امام خميني(ره) با تدبير نامگذاري بسيار خوبي داشتند.
وي بيان داشت: در هفته وحدت است كه مسلمانان كنار هم جمع مي‌شوند و با توانمندي‌هاي بالايي كه در بين مسلمانان جهان وجود دارد دشمن از اتحاد آنان وحشت دارد و در حال حاضر بهترين بحث در توليد بازاريابي است.
حبيبي‌منش افزود: در صورتي كه از اين ظرفيت‌ها استفاده كنيم كار بزرگي انجام شده است و امروز ضرورت بزرگ جهان اسلام وحدت است و به بركت وجود مقدس پيامبر گرامي مي‌توانيم اين وحدت را بدست آوريم.

*برگزاري جلسه پرسش و پاسخ در دانشكده كشاورزي
جلسه پرسش و پاسخ كاركنان دانشكده كشاورزي و رياست دانشگاه بيرجند در محل سالن اجتماعات اين دانشكده برگزار شد.
رئيس دانشگاه بيرجند با تبريك فرارسيدن هفته وحدت پيشرفت‌هاي دانشگاه در زمينه‌هاي مختلف به ويژه افزايش رشته‌هاي تحصيلات تكميلي و فعاليت‌هاي فرهنگي را يادآور شد.
محمدرضا ميري توسعه رشته‌هاي تحصيلات تكميلي به طوري كه هم اكنون تعداد رشته‌هاي كارشناسي ارشد از تعداد رشته‌هاي كارشناسي بيشتر است و نيز افزايش فعاليت‌هاي فرهنگي و مذهبي در راستاي تحقق دانشگاه دين‌محور را از موفقيت‌هاي دانشگاه بيرجند برشمرد.
موضوع نحوه پرداخت حق مسئوليت برخي مديران دانشگاه، تقاضاي تخفيف شهريه كارشناساني كه در مقطع كارشناسي ارشد در دوره شبانه تحصيل مي‌كنند، تبديل وضعيت نيروهاي شركتي بالاي ديپلم به قراردادي و تسهيل تبديل وضعيت كارشناسان ارشد آموزشي به عضو هيئت علمي، توجه بيشتر به مسايل رفاهي كاركنان از جمله سؤالات و درخواست‌هاي كاركنان دانشكده كشاورزي بود.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها