عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

موسوي و كروبي خط خود را از ولايت فقيه جدا كرده‌اند‌

موسوي و كروبي خط خود را از ولايت فقيه جدا كرده‌اند‌
شنبه 30 بهمن 1389  12:13 ب.ظ

فرماندار بيرجند:
موسوي و كروبي خط خود را از ولايت فقيه جدا كرده‌اند‌

خبرگزاري فارس: فرماندار بيرجند با اشاره به حوادث 25 بهمن و ادامه فتنه‌گري‌هاي برخي از مدعيان راه امام گفت: موسوي و كروبي خط خود را از ولايت فقيه جدا كرده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، محمد علي قاسم‌زاده نداف جمعه‌شب در جمع خبرنگاران در حاشيه تجمع دانشجويان بيرجند عليه جريان فتنه 25 بهمن اظهار داشت: دشمنان و سران فتنه با اين جنايت بار ديگر ضعف خويش را به جهانيان ثابت كردند و در حقيقت عوامل فتنه بهترين خدمت و نوكري را براي دشمنان اسلام انجام دادند.
وي ادامه داد: بصيرت‌ديني و ولايت‌مداري با فتنه‌گري‌هاي دشمنان داخلي و خارجي و معاندين انقلاب هرگز از بين نمي‌رود و مردم با حضور خويش در صحنه عذابي سخت‌تر از محاكمه را براي عوامل فتنه رقم زده‌اند.

*برخي از مدعيان خط امام امروز خوراك به دشمن مي‌دهند
فرماندار بيرجند با اشاره به اينكه دشمن از حضور منسجم و با بصيرت ملت در صحنه هميشه وحشت داشته است، تصريح كرد: با نثار خون‌هاي پاك جوانان اين مرز و بوم انقلاب اسلامي به پيروزي رسيد و در 8 سال دفاع مقدس اين نسل خالصانه و شجاعانه در برابر دشمنان ايستاده‌اند.
قاسم‌زاده نداف با بيان اينكه انقلاب ما انفجار نور بود، اظهار كرد: پيامدها و پيام‌هاي آن انقلاب امروزه در تمامي نقاط دنيا پخش شده و براي رهايي از ظلم استكبار نداي امام راحل(ره) و شهيدان سرلوحه ملت‌هاي مظلوم قرار گرفته است.
وي ادامه داد: نفرين و مرگ بر مدعيان و پيروان دروغين امام راحل(ره) كه در گذشته دم از در خط امام خميني(ره) را مي‌زدند ولي امروز خوراك را براي دشمنان امام راحل(ره) و نظام اسلامي فراهم مي‌آورند.

* بايد وحدت سرلوحه كار مردم باشد
فرماندار بيرجند گفت: كشورهايي كه به حرف امام (ره) گوشش دادند در اين راه بسيار موفق شدند و امروز با ايجاد وحدت است كه مي‌توانيم در برابر دشمن پيروز شويم.
قاسم‌زاده نداف با اشاره به اينكه بايد وحدت سرلوحه كار مردم باشد، افزود: امروز با وحدت است كه به بسياري از مدارج علمي، هسته‌اي و فضا دست يافته‌ايم.
وي ضمن محكوم كردن اقدامات و فتنه اخير دشمنان داخلي و خارجي انقلاب، گفت: عوامل فتنه بار ديگر با اين اقدام مي‌خواستند وضعيت اجتماعي و سياسي كشور را دچار اختلال كنند كه با حضور مردم اين توطئه در نطفه خفه شد.
فرماندار بيرجند با بيان اينكه بايد مردم گوش به فرمان رهبري باشند، افزود: بايد براي محاكمه سران فتنه عجله نكرد و بايد به فضاسازي دشمنان و رسانه‌هاي بيگانه در اين مورد توجه داشت.
قاسم‌زاده نداف با اشاره به اينكه دشمنان هدف تفرقه را در ايران اسلامي دنبال مي‌كند، گفت: بايد با برنامه‌ريزي درست هم سران فتنه را محاكمه كرد و هم بهانه دست دشمنان اسلام ندهيم.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها