عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

23 خانواده شهيد شوشتري تجليل شدند

23 خانواده شهيد شوشتري تجليل شدند
شنبه 30 بهمن 1389  12:13 ب.ظ

طي مراسمي؛
23 خانواده شهيد شوشتري تجليل شدند

حبرگزاري فارس: طي مراسم يادواره شهداي محله دكانشمس از 23 خانواده شهيد در شهرستان دارالمومنين شوشتر تجليل شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شوشتر، دبير اجرايي ياداره شهداي محله دكانشمس شامگاه جمعه در مراسم يادواره اظهار داشت: تجليل از خانواده‌هاي شهدا كوچكترين كاري است كه از دست ما بر مي‌آيد و در اين باره بايد بسيار زودتر از اين روزها اقدام مي‌شد.
ابوالقاسم غلامحيدر در اين باره خاطر نشان كرد: نقش پايگاه مقاومت شهيد آرامي در انقلاب اسلامي و دفاع مقدس غيرقابل انكار است و بايد براي شناسايي اين نقش به نسل جديد انقلاب تلاش كرد.
وي خاطر نشان كرد: پايگاه شهيد آرامي با اعزام 457 نفر نيرو به جبهه‌هاي حق عليه باطل در دوران دفاع مقدس نقشي غيرقابل انكار در دفاع مقدس ايفا كرد.
غلامحيدر خاطر نشان كرد: تلاش براي پربودن جبهه‌ها و حراست از منازل مردم در دوران هشت سال دفاع مقدس از جمله نقش‌هايي بوده است تا دكانشمس را بر روي زبان‌ها بياندازد.
وي با اشاره به اينكه شهداي زيادي در پايگاه شهيد آرامي پرورش پيدا كرده اند، گفت: از جمع 457 نفري كه در دروان دفاع مقدس به جبهه اعزام شده اند 23 شهيد تقديم انقلاب اسلامي شده است.
اين مقام مسئول تاكيد كرد: ايران اسلامي در جاي جاي خود لاله‌هاي پرپري را جاي داده است و به اين دليل بايد كوشيد تا معرفي اين افراد در دستور كار قرار بگيرد.
غلامحيدر با تاكيد بر اينكه بسياري از نيروهاي اعزام شده از طرف اين پايگاه به جبهه جانباز شده‌اند، خاطر نشان كرد: بيش از107 نفر از اعضاي اعزامي از طرف اين پايگاه به جبهه‌ها در هشت سال دفاع مقدس جانباز شده‌اند.
وي با اشاره به اينكه اين پايگاه قبل از دفاع مقدس تشكيل شده است، خاطرنشان كرد: شهيدان غلامحيدر،حاجي‌پور، سيدعلي موسوي، و عيدي محمد زابل‌زاده از جمله فرماندهان شهيد پايگاه شهيد آرامي هستند.
تاكيد كرد: برخي از شهداي پايگاه شهيد آرامي در دفاع مقدس فرماندهان گردان، گروهان، دسته و هسته بوده‌اند كه به درجه رفيع شهادت نائل شده‌اند.
انتهاي پيام/خ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها