عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برگزاري جشن گلريزان در سالن ورزشي تختي‌

برگزاري جشن گلريزان در سالن ورزشي تختي‌
شنبه 30 بهمن 1389  12:13 ب.ظ

/اخبار كوتاه از ورزش خراسان جنوبي/
برگزاري جشن گلريزان در سالن ورزشي تختي‌

خبرگزاري فارس: پيروزي ارگ‌سازان پديده شرق در مسابقات باشگاه‌هاي كشور جام تلاش، برگزاري جشن گلريزان در سالن ورزشي تختي و‌... از مهم‌ترين اخبار كوتاه از ورزش خراسان جنوبي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، از سري مسابقات واليبال زير گروه دسته يك باشگاه‌هاي كشور جام تلاش و در مرحله پاياني اين مسابقات تيم ارگ‌سازان پديده شرق در مصاف با تيم‌هاي سيمان آذر بادگان خوي و نفت و گاز مسجد سليمان پيروز ميدان بود.
تيم ارگ‌سازان پديده شرق توانست در مرحله پاياني مسابقات واليبال زيرگروه دسته يك باشگاه‌هاي كشور جام تلاش، سيمان آذربايجان خوي را با نتيجه سه بر يك و تيم نفت و گاز مسجد سليمان را نيز با نتيجه سه بر دو از پيش رو بردارد.

*برگزاري جشن گلريزان در سالن ورزشي تختي
در شب ميلاد حضرت محمد مصطفي(ص) و رئيس مذهب جعفري امام صادق(ع) در محل سالن ورزشي تختي به همت هيئت زورخانه‌اي و كشتي پهلواني استان و هيئت ابوالفضلي بيرجند مراسم جشن گلريزان براي جمع‌آوري وجوه نقدي براي دانش‌آموزان بي‌بضاعت در آستانه سال نو با حضور جامعه خير و نيك‌انديش بيرجندي و آحاد جامعه ورزش استان برگزار مي‌شود.
اين مراسم براي هفدهمين بار است كه در سال 89 برگزار مي‌شود و وجوه نقدي جمع‌آوري شده صرف خريد البسه و پوشاك مورد نياز دانش‌آموزان بي‌بضاعت بيرجند و حومه با نظارت آموزش و پرورش مي‌شود.

*تجليل از نائب رئيسان هيئت‌هاي ورزشي قاين
اداره تربيت بدني شهرستان قاين در جلسه‌اي از تمامي نائب رئيسان هيئت ورزشي شهرستان تجليل كرد.
در اين جلسه به بررسي ورزش بانوان و مشكلات موجود در ورزش بانوان پرداخته شد.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها