عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نظارت بر روي كيفيت نان افزايش يابد‌

نظارت بر روي كيفيت نان افزايش يابد‌
شنبه 30 بهمن 1389  12:14 ب.ظ

فرماندار سربيشه:
نظارت بر روي كيفيت نان افزايش يابد‌

خبرگزاري فارس: فرماندار سربيشه گفت: با توجه به افزايش كيفيت نان در ابتداي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها اين مهم تثبيت نشد كه بايد در اين زمينه نظارت‌ها افزايش يابد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند به نقل از روابط عمومي فرمانداري سربيشه، سيد عليرضا حسيني در جلسه كميسيون تعزيرات آرد و نان شهرستان سربيشه اظهار داشت: نظارت بر روي كيفيت نان بايد افزايش يابد.
وي در مورد آرد آزاد در اين شهرستان گفت: بايد اين كار هدفمند‌تر وبا احتياط بيشتر صورت گيرد تا هدف بزرگ قانون هدفمند كردن يارانه‌ها كه بهينه مصرف كردن است محقق شده و شبكه قاچاق آرد به وجود نيايد و نانوايي‌هاي موجود نيز دچار ضرر و زيان نشوند.

*نيروي انتظامي جلوي خروج آرد از مرزها را بگيرد
فرماندارسربيشه يادآور شد: با عنايت به تفاوت زياد قيمت آرد در مرز شهرستان با كشور همسايه، نظارت شديدتري در اين مورد توسط نيروي انتظامي و ديگر عوامل نظارت بايد اعمال شود و لازم است شبكه توزيع و نظارت آرد و نان همچون قبل از طرح هدفمندسازي فعال باشند.

* بسياري از دامداران به دليل كمبود سبوس از آرد استفاده مي‌كنند
معاون برنامه‌ريزي وامور عمراني فرماندار سربيشه نيز در اين جلسه گفت: در اين شهرستان بسياري از دامداران به دليل كمبود سبوس به قيمت 195 تومان براي مصرف خوراك دام از آرد استفاده مي‌كنند.
رضا خسروي افزود: در اين راستا بايد جلوي توزيع نامناسب آرد گرفته شود و سهميه علوفه يارانه دامداران با قيمت مناسب افزايش يابد.
در ادامه حاضران در جلسه به بيان نقطه نظرات خود در زمينه‌هاي آرد و نان و سبوس پرداختند.
همچنين در اين جلسه با احداث يك واحد نانوايي در روستاي ماهيرود موافقت شد.
انتهاي پيام/غ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها