عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اجراي 456 طرح عمراني در روستاهاي آذربايجان غربي‌

اجراي 456 طرح عمراني در روستاهاي آذربايجان غربي‌
شنبه 30 بهمن 1389  12:14 ب.ظ

معاون استاندار آذربايجان غربي خبر داد:
اجراي 456 طرح عمراني در روستاهاي آذربايجان غربي‌

خبرگزاري فارس: مديركل امور روستايي استانداري آذربايجان غربي گفت: 456 طرح عمراني و خدماتي در روستاهاي آذربايجان غربي اجرا مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از ماكو، محبوب زارع صبح امروز در جلسه شوراي مشورتي دهياران شهرستان ماكو كه در محل فرمانداري اين شهرستان ترتيب يافت، اظهار داشت: اين طرح‌ها در فصل‌هاي جمع‌آوري زباله‌هاي روستايي، ساخت و تجهيز پايگاه‌هاي آتش‌نشاني، احداث و تكميل فضاهاي سبز چندمنظوره، طرح‌هاي گردشگري روستايي، ساماندهي وادي رحمت روستايي، احداث و تكميل ساختمان‌هاي دهياري‌ها، طرح‌هاي نهضت سوادآموزي روستايي و بتون پلاك پياده‌روها و توسعه فن‌آوري‌ اطلاعات و تجهيز دهياري‌ها به سخت‌افزار پياده‌روها و توسعه فن‌آوري اطلاعات و تجهيز دهياري‌ها به سخت‌افزار و رايانه اجرا مي‌شود.
وي پيشرفت فيزيكي اين طرح‌ها را بر روي هم بيش از 60 درصد اعلام كرد و افزود: براي اجراي اين طرح‌ها 37 ميليارد و 500 ميليون ريال اعتبار مصوب شده است.
وي تعداد روستاهاي استان آذربايجان غربي را 2 هزار و 949 روستا اعلام كرد و اظهار داشت: در حال حاضر در استان آذربايجان غربي يك هزار و 205 دهياري در روستاهاي اين استان فعال است.
فرماندار شهرستان ماكو هم در اين جلسه تعداد دهياري‌هاي فعال شهرستان ماكو را 33 دهياري اعلام كرد.
حميد احمديان افزود: كمبود اعتبارات عمراني و نبود درآمدهاي روستايي براي دهياران از مهم‌ترين مشكلات دهياران در روستاهاي اين شهرستان است كه لازم است مسئولان استان براي كمك به عمران و آباداني روستاها مساعدت‌هاي لازم را به عمل آورند.
وي گام نهادن در راه ارتقاي كمي و كيفي وضعيت روستاها را مهم‌ترين وظيفه دهياران و اعضاي شوراي اسلامي عنوان كرد.
فرماندار ماكو يادآور شد: وظيفه دهياران ملاك قرار دادن قانون در اجراي امور است و لازم است دهياران براي انجام امور با بخشداري‌ها هماهنگي داشته باشند.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها