عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

صعود ايثار قم و قزل‌كيش تهران به سوپر ليگ بسكتبال با ويلچر

صعود ايثار قم و قزل‌كيش تهران به سوپر ليگ بسكتبال با ويلچر
شنبه 30 بهمن 1389  12:14 ب.ظ

با كسب برتري در ديدارهاي مرحله نيمه‌نهايي صورت گرفت؛
صعود ايثار قم و قزل‌كيش تهران به سوپر ليگ بسكتبال با ويلچر

خبرگزاري فارس: مدير تيم‌ بسكتبال با ويلچر جانبازان و معلولان ايثار قم از صعود اين تيم به همراه قزل‌كيش تهران به مسابقات سوپر ليگ بسكتبال با ويلچر كشور خبر داد.

علي خوش‌رفتار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم بيان داشت: ديدار‌هاي مرحله نهايي پيكارهاي ليگ دسته اول بسكتبال با ويلچر باشگاه‌هاي كشور كه شامل بازي‌هاي مرحله فينال و رده‌بندي مسابقات اين فصل مي‌شود، با شركت هشت تيم در قم در حال برگزاري است.
وي ادامه داد: در واقع ميزباني هشت تيم حاضردر اين مسابقات را كه در نهايت مشخص كننده تيم‌هاي صعود كننده به سوپر ليگ بسكتبال با ويلچر و همچنين سقوط كننده به ليگ دسته دوم بسكتبال با ويلچر باشگاه‌هاي كشور است را تيم ايثار قم بر عهده دارد.
مدير تيم‌ بسكتبال با ويلچر جانبازان و معلولان ايثار قم يادآور شد: اين مسابقات از جمعه شب با شركت هشت تيم در قم آغاز شده است و در نخستين شب برگزاري مسابقات ايثار قم به همراه قزل كيش تهران با كسب برتري برابر رقباي خود صعود به سوپر ليگ را قطعي كردند.
وي با بيان اينكه رقابت‌هاي مرحله پاياني ليگ دسته اول بسكتبال با ويلچر باشگاه‌هاي كشور در سالن شهيد محمود رضائيان شهر مقدس قم در حال برگزاري است، عنوان داشت: بسكتباليست‌هاي جانباز و معلول ايثار قم در ديدار حساس خود براي صعود به سوپر‌ليگ برابر تيم هيئت خوزستان به ميدان رفتند.
خوش‌رفتار خاطرنشان كرد: در اين مسابقه كه از حساسيت‌ بسيار بالايي برخوردار بود، اعضاي تيم بسكتبال با ويلچر ايثار قم بهترين عملكرد را از خود بر جاي گذاشتند و طي آن توانستند با نتيجه جالب توجه 49 بر 45 حريف قدر خود را شكست داده و صعود به سوپر‌ليگ را جشن بگيرند.
وي با اشاره به ديگر بازي مرحله نيمه‌نهايي اين رقابت‌ها عنوان كرد: در ديگر بازي مهم اين مرحله از مسابقات، تيم بسكتبال با ويلچر قزل‌كيش تهران با نتيجه 64 بر 53 بر هيئت جانبازان و معلولين فارس غلبه كرد و همراه با تيم ايثار قم به مسابقات سوپر‌ليگ بسكتبال با ويلچر كشور راه يافت.
مدير تيم‌ بسكتبال با ويلچر جانبازان و معلولين ايثار قم با اشاره به تيم‌هاي حاضر در اين مسابقات اضافه كرد: اين مسابقات در حالي برگزار مي‌شود كه در گروه نخست، تيم‌هاي بسكتبال با ويلچر هيئت جانبازان و معلولان خوزستان، ايثار قم، هيئت جانبازان و معلولان فارس و قزل‌كيش تهران حضور دارند.
وي بيان داشت: همچنين با هدف تعيين دو تيم راه يافته سقوط كننده از مسابقات ليگ دسته اول بسكتبال با ويلچر باشگاه‌ه‌هاي كشور به ليگ دسته اول، تيم‌هاي بسكتبال با ويلچر جانبازان و معلولان ايثار اردبيل، هيئت يزد، هيئت هرمزگان و هيئت اصفهان مسابقه مي‌دهند.
خوش‌رفتار بيان داشت: در مهم‌ترين مسابقه امروز تيم ايثار قم به مصاف هيئت خوزستان رفت و در يك بازي نزديك موفق شد رقيب خود را با نتيجه 49 بر 45 شكست دهد و ضمن صعود به فينال دسته اول بسكتبال با ويلچر صعود خود به ليگ برتر را مسجل كرد.
انتهاي پيام/آ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها