عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برگزاري بزرگ‌ترين جشن فارغ‌التحصيلي دانشگاه‌هاي استان قزوين

برگزاري بزرگ‌ترين جشن فارغ‌التحصيلي دانشگاه‌هاي استان قزوين
شنبه 30 بهمن 1389  12:15 ب.ظ

/اختصاصي فارس/‌فردا صورت مي‌گيرد؛
برگزاري بزرگ‌ترين جشن فارغ‌التحصيلي دانشگاه‌هاي استان قزوين

خبرگزاري فارس: معاون دانشجويي دانشگاه آزاد تاكستان از برگزاري بزرگ‌ترين جشن فارغ‌التحصيلي دانشجويان دانشگاه‌هاي استان در ايام ميلاد رسول اكرم (ص) خبر داد.

رضا شعبان نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوين بيان داشت: همزمان با ميلاد پرخير و بركت حضرت رسول اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) جشن فارغ‌التحصيلي 2 هزار و 500 تن از دانشجويان دانشگاه آزاد تاكستان برگزار مي‌شود.
وي ادامه داد: اين جشن باشكوه روز يك‌شنبه يكم اسفند ماه در مجموعه ورزشي امام علي (ع) اين دانشگاه برگزار مي‌شود.
معاون دانشجويي دانشگاه آزاد تاكستان توضيح داد: هدف از‌ برگزاري اين جشن فراهم كردن خاطره‌اي به ياد ماندني از روزهاي پاياني تحصيل براي فارغ التحصيلان به عنوان ثمره و زحمات همكاران دانشگاهي، ‌معرفي افرادي كه پس از فراغت از تحصيل از اين دانشگاه اكنون در مشاغل و يا موقعيت‌هاي مهم علمي، فرهنگي و اجتماعي در سطح كشور مشغول به كار هستند و همچنين در اين روز ما به معرفي افراد برتر و ممتاز علمي در سطح رشته‌ها و مقاطع مختلف تحصيلي و همينطور افرادي كه در مقاطع بالاتر تحصيلي پذيرفته شده‌اند، خواهيم پرداخت‌.
وي افزود: دانشگاه آزاد تاكستان در سال 1366 تأسيس و در حال حاضر داراي 33 رشته در مقطع كارداني، 48 رشته تحصيلي در مقطع كارشناسي، 15 رشته تحصيلي در دوره كارشناسي ارشد و يك رشته در مقطع دكتري است.
شعبان‌نژاد تصريح كرد: اين دانشگاه داراي پنج دانشكده مصوب ادبيات و علوم انساني، حقوق و علوم سياسي، علوم پايه، علوم كشاورزي و مهندسي مكانيك است.
وي يادآور شد: از ابتداي تأسيس اين واحد دانشگاهي تاكنون بالغ بر 16 هزار و 541 نفر در رشته‌هاي مختلف تحصيلي در مقاطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد فارغ‌التحصيل شده‌اند.
انتهاي پيام/آ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها