عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مصر بايد از بقاياي عناصر رژيم مبارك پاكسازي شود

شنبه 30 بهمن 1389  01:28 ب.ظ

89/11/30 - 10:20
شماره:8911290909
دبيركل حزب عمل اسلامي مصر:

خبرگزاري فارس: دبيركل حزب عمل اسلامي مصر بر لزوم پاكسازي اين كشور و دولت انتقالي از بقاياي عناصر رژيم سرنگون شده مبارك تاكيد كرد.

به گزارش فارس، "مجدي احمد حسين " در مصاحبه با شبكه العالم گفت: وقتي دولت ملي شريفي در اين مرحله انتقالي روي كار بيايد و بعد از آن دولت منتخب ثابت تشكيل شود در آن حال عدالت برقرار مي‌شود و ثروت‌ها ميان مردم توزيع مي‌گردد.

وي افزود: ما خواهان هدايت انقلاب هستيم و هر جمعه به اين منظور در ميدان التحرير حضور خواهيم يافت و حتي ممكن است درصورت روي كارآمدن نظامي ملي و انقلابي باز هم به اين همايش عظيم ادامه دهيم تا بتوانيم هرگونه رويدادي را در كشور دنبال كرده و به آن جهت دهيم.

اين فعال سياسي مصري درباره خواسته‌هاي مردم از ارتش براي آزادي زندانيان سياسي گفت: هيچ توجيهي براي تاخير در آزادي زندانيان قابل پذيرش نيست و افرادي كه امروز در ميدان التحرير تجمع كردند ، براين مساله پافشاري داشتند.

وي تصريح كرد: من اطمينان دارم كه درصورت پافشاري بيشتر به خواسته‌هايمان دست خواهيم يافت.

انتهاي پيام/++

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 238779
دسترسی سریع به انجمن ها