عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

صدور حكم اعدام يكي از جاسوس‌هاي صهيونيست در لبنان

صدور حكم اعدام يكي از جاسوس‌هاي صهيونيست در لبنان
شنبه 30 بهمن 1389  01:42 ب.ظ

89/11/30 - 13:11
شماره:8911300521
صدور حكم اعدام يكي از جاسوس‌هاي صهيونيست در لبنان

خبرگزاري فارس: دادگاه نظامي لبنان يكي از جاسوس‌هاي رژيم صهيونيستي در اين كشور را به اعدام محكوم كرد.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري الانتقاد نت، يكي از جاسوسان رژيم صهيونيستي در لبنان با نام "امين ابراهيم البابا " از سوي دادگاه نظامي دائمي اين كشور به رياست سرتيپ "نزال خليل " به اتهام تعامل با دشمن صهيونيستي و دسيسه چيني براي لبنان به اعدام محكوم شد.

توطئه‌چيني براي فراهم شدن مقدمات جنگ 33 روزه عليه لبنان، تماس و همكاري با دشمن براي پيروزي نيروهاي آن در جريان اين جنگ، تعامل با نيروهاي امنيتي و جاسوسان صهيونيستي و ورود به سرزمين‌هاي اشغالي از مواردي است كه در پرونده اين جاسوس ديده مي‌شود.

وي از دستگاه‌هاي پيشرفته‌اي براي ارتباط با دشمن استفاده مي‌كرده و همچنين شهيد "محمود المجذوب " را نيز كه در شهر صيدا ترور شد، زير نظر داشته است.

اسرائيل براي جلوگيري از هدف قرار گرفتن وي در جنگ 33 روزه و همچنين راهنمايي كردن به سوي مواضع حزب‌الله لبنان در اين جنگ يك ردياب به او متصل كرده بود كه همواره محل دقيق حضور وي را نشان مي‌داد.

اين جاسوس صهيونيستي از سال 1997 و از طريق "جورج كرم " يكي ديگر از جاسوسان اسرائيل در لبنان فعاليت خود را براي موساد آغاز كرد و اين فعاليت را تا زمان بازداشت ادامه داد. او از طريق جاسوسي براي اسرائيل و دادن برخي اطلاعات به اسرائيل به مبالغ مالي هنگفتي دست يافته بود كه گاه به 170 هزار دلار در هر بار مي‌رسيده است.

انتهاي پيام/++*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286867
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها