عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كميسيون قضايي خواستار رسيدگي به شكايت نمايندگان از سران‌فتنه است

كميسيون قضايي خواستار رسيدگي به شكايت نمايندگان از سران‌فتنه است
شنبه 30 بهمن 1389  01:51 ب.ظ

89/11/30 - 11:31
شماره:8911280362
ذاكر در گفت‌وگو با فارس:
كميسيون قضايي خواستار رسيدگي به شكايت نمايندگان از سران‌فتنه است

خبرگزاري فارس: يك عضو كميسيون قضايي مجلس با بيان اينكه سران‌فتنه در ايجاد بستر اغتشاش در هفته اخير نقش مؤثر و اوليه را داشتند، تاكيد كرد: كميسيون قضايي مجلس خواستار رسيدگي دستگاه قضا به شكايت نمايندگان مجلس از سران‌فتنه است.

حجت‌الاسلام سيدسلمان ذاكر نماينده مردم اروميه و عضو كميسيون قضايي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس با اشاره به ضرورت محاكمه سران فتنه، گفت: اكثريت نمايندگان مجلس درباره افرادي با تحريك مردم، ايجاد بستر سوء استفاده براي بيگانگان، اقدام عليه امنيت ملي، ايجاد نا آرامي و به آتش كشيدن اموال عمومي مسبب اصلي حوادث اخير بودند، همراه با مردم خواستار برخورد قانوني قوه‌قضائيه با فتنه‌گران هستند.

وي، نمايندگان مجلس را تنها يكي از گروه‌هاي خواستار برخورد با فتنه‌گران و سران فتنه عنوان كرد و اظهار داشت: سران‌فتنه در ايجاد بستر اغتشاش در هفته اخير نقش مؤثر و اوليه را داشتند البته مردم و نمايندگان مجلس خواستار مطالبه حقوق عمومي كه در واقع همان حقوق ايثارگران، جانبازان، اقشار جامعه و اسلام ناب هستند كه در مورد اين مطالبه بايد با سران فتنه برخورد شود.

عضو كميسيون قضايي مجلس تصريح كرد: در عين حال كميسيون قضايي مجلس شوراي اسلامي مطالبه نمايندگان كه همان برخورد قانوني با فتنه‌گران و سران‌فتنه است را نيز بررسي خواهد كرد.

ذاكر در پايان خاطرنشان كرد: كميسيون قضايي مجلس خواستار رسيدگي دستگاه قضا به شكايت نمايندگان مجلس از سران‌فتنه است.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها