عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بررسي تحولات مصر با حضور ولايتي در كميسيون سياست خارجي مجلس

بررسي تحولات مصر با حضور ولايتي در كميسيون سياست خارجي مجلس
شنبه 30 بهمن 1389  01:52 ب.ظ

89/11/30 - 12:40
شماره:8911300373
فردا صورت مي‌گيرد؛
بررسي تحولات مصر با حضور ولايتي در كميسيون سياست خارجي مجلس

خبرگزاري فارس: كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس آخرين تحولات مصر، تونس و ... را فردا با حضور مشاور بين‌الملل مقام معظم رهبري بررسي مي‌كند.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، اعضاي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي اين هفته روزهاي يكشنبه و سه‌شنبه تشكيل جلسه مي‌دهند و در اين جلسات دو نفر از اعضاي كميسيون را براي عضويت در كميسيون تلفيق رسيدگي به لايحه بودجه سال 1390 كل‌كشور انتخاب مي‌كنند و همچنين آخرين اخبار و تحولات كشورهاي مصر، تونس و ... را نيز با حضور ولايتي مشاور بين‌الملل مقام معظم رهبري مورد بحث و بررسي قرار مي‌دهند.

همچنين اعضاي اين كميسيون عصر روز يكشنبه گزارش هيئت اعزامي به روسيه را استماع مي‌كنند.

روز سه‌شنبه نيز پس از مروري بر آخرين اخبار و تحولات، گزارش معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رياست‌جمهوري در خصوص لايحه بودجه سال 1390 كل كشور را استماع و طرح اصلاح ماده (101) قانون شهرداري كه اعاده شده از شوراي نگهبان است را بررسي مي‌كنند.

كارگروه روابط خارجي كميسيون سياست خارجي عصر روز يكشنبه روابط جمهوري اسلامي ايران و امارات متحده عربي را با حضور مسئولين ذي‌ربط بررسي مي‌كند.

بررسي آخرين اخبار مرتبط با حقوق‌بشر در دستور كار كارگروه حقوق‌بشر اين كميسيون قرار دارد و كارگروه امنيت عصر روز يكشنبه آخرين اخبار و تحولات را مرور مي‌كند.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها