عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

مسئوليت‌هاي هاشمي در‌صورت عدم موضعگيري وي درقبال فتنه‌گران مشروعيت ندارد

مسئوليت‌هاي هاشمي در‌صورت عدم موضعگيري وي درقبال فتنه‌گران مشروعيت ندارد
شنبه 30 بهمن 1389  01:53 ب.ظ

89/11/30 - 13:04
شماره:8911300543
باهنر:
مسئوليت‌هاي هاشمي در‌صورت عدم موضعگيري وي درقبال فتنه‌گران مشروعيت ندارد

خبرگزاري فارس: دبير‌كل جامعه اسلامي مهندسين‌ گفت: آيت‌الله هاشمي بايد هرچه سريعتر با اسم و مشخصات، برائت خود را از فتنه‌گران اعلام كند و در صورتيكه موضع خود را نسبت به فتنه‌گران روشن نكند، در ‌مسئوليت‌هاي فعلي مشروعيت قانوني ندارد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»‌ به نقل از روابط عمومي جامعه اسلامي مهندسين، محمدرضا با‌هنر در نشست دفتر سياسي اين جامعه كه صبح امروز (شنبه) ‌برگزار شد، گفت: آقاي هاشمي وقت زيادي ندارد تا تكليف خود را با فتنه‌گران روشن كند.

وي با انتقاد از نحوه موضع‌گيري ‌‌هاشمي رفسنجاني‌ افزود: وي بايد هرچه سريعتر با اسم و مشخصات، برائت خود را از فتنه‌گران اعلام كند و در صورتي‌كه موضع خود را نسبت به فتنه‌گران روشن نكند، ‌در مسئوليت‌هاي فعلي مشروعيت قانوني ندارد.

دبير‌كل جامعه اسلامي مهندسين‌ اضافه كرد: برخي مسئولان كه همچنان سكوت پيشه كرده‌اند، سكوت خود را بشكنند و تا فرصت باقي است، پيام ملت ايران را بشنوند، در غير‌ اين ‌صورت ملت ايران، پاسخ دندان‌شكني به آنها خواهد داد.

باهنر تصريح كرد:‌ در شرايطي كه موج بيداري، جهان اسلام را در بر گرفته است و نظام سلطه در وضعيت ضعف قرار دارد، عده‌اي خودفروخته، وطن‌فروش و لجباز به همراهان صهيونيست و آمريكايي خود فرصت تجديد قوا دادند و تلاش كردند تا ايران اسلامي را از جايگاه ام‌القرايي جهان اسلام به زير بكشند.

وي با اشاره به اينكه اقدام انجام شده توسط فتنه‌گران معامله بدي با خون شهدا، آرمان‌هاي انقلاب و مستضعفان عالم بوده است، اظهار داشت: مردم ايران تابع محض مقام عظماي ولايت هستند و دشمني با نظام، ‌روحانيت‌ ‌و امام(ره) را به هيچ وجه تحمل نخواهند كرد.

رئيس كميسيون تلفيق مجلس با بيان اينكه مردم غيور ايران به مسئولان كشور پيام دادند كه ديگر مماشات با سران فتنه را تحمل نخواهند كرد، گفت: امروز حجت بر همگان تمام شده و مردم تكليف خود را با فتنه‌گران روشن كرده‌اند و از قوه قضاييه و نيروهاي امنيتي انتظار برخورد شديد و قاطع با سران فتنه و آشوبگران را دارند.

باهنر گفت: توطئه اخير فتنه‌گران و اربابان سلطه‌گر آنها نيز به ضرر خودشان و مستكبران منطقه نتيجه داد و بعد از 22 و 25 بهمن امسال، شور، هيجان و اراده مردم منطقه در برخورد با ديكتاتورهاي كشور خود گسترش و تعميق پيدا كرده است.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد ‌22 بهمن سال آينده، در حالي جشن گرفته شود كه احدي از ديكتاتورهاي منطقه در رأس قدرت باقي نمانده باشند.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 282069
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها