عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محاكمه موسوي و كروبي انتظار حداقلي مردم از قوه قضائيه است

محاكمه موسوي و كروبي انتظار حداقلي مردم از قوه قضائيه است
شنبه 30 بهمن 1389  01:54 ب.ظ

89/11/30 - 13:36
شماره:8911300765
حجت الاسلام كرامتي در گفت‌وگو با فارس:
محاكمه موسوي و كروبي انتظار حداقلي مردم از قوه قضائيه است

خبرگزاري فارس: امام جمعه داران با تاكيد بر محاكمه موسوي و كروبي گفت: دستگاه قضايي بايد به مطالبه مردم براي محاكمه سران فتنه توجه كند چرا محاكمه موسوي و كروبي انتظار حداقلي مردم از قوه قضائيه است

حجت الاسلام محمد تقي كرامتي استاد حوزه و دانشگاه در گفت و گو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس با اشاره به تلاش جريان فتنه براي انتقام از راهپيمايي 22 بهمن مردم و خرسندي آمريكايي و رژيم صهيونيستي از سكوت برخي خواص به شدت انتقاد كرد و گفت: همواره اظهار نظر و واكنش خواص در جامعه تاثير گذار بوده است.

وي با بيان اينكه سكوت هاشمي رفسنجاني مورد حمايت سران فتنه بوده است، افزود: ترديدي نيست كه گستاخي و جسارت سران فتنه عليه ملت ايران به اميد حمايت‌هاي آقاي هاشمي بوده است و اگر چراغ سبز ايشان نبود موسوي و كروبي امروز نمي‌توانستند آزادانه به ارزش‌‌هاي ملت ايران اهانت كنند.

امام جمعه داران با تاكيد بر اينكه ملت ايران در صورت اعلام برائت رسمي هاشمي رفسنجاني از موسوي و كروبي مي‌توانند توبه هاشمي را باور كنند، خاطرنشان كرد: مشخص نيست چرا آقاي هاشمي رفسنجاني علي رغم اينكه ترديدي در ارتباط موسوي با بيگانگان نيست، سكوت حمايتي خود را از سران فتنه نمي‌شكنند.

نويسنده كتاب منشور دولت اسلامي همچنين گفت: مجلس خبرگان رهبري محل فقهاي انقلاب است و اين علماي بزرگوار بايد در مقابل حمايت هاشمي از سران فتنه واكنش نشان دهند؛ حضور آقاي هاشمي در رياست مجلس خبرگان ديگر معنا ندارد او بايد بداند كه مجلس خبرگان رهبري محل فقهي انقلاب براي حمايت از مباني انقلاب و ارزش‌هاي اسلام است نه محل حمايت از كساني كه فخر اهانت به اسلام و ارزش‌هاي اسلامي را به اسرائيل و آمريكا مي‌فروشند.

وي با بيان اينكه وضعيت هاشمي براي اعلام برائت از موسوي و كروبي كاملا اورژانسي است، گفت: آقاي هاشمي وقت زيادي براي اعلام برائت از موسوي و كروبي ندارد و اگر در زمان لازم مطالبه مردم را اجرايي نكند به مرگ سياسي مبتلا خواهد شد.

كرامتي با تاكيد بر محاكمه موسوي و كروبي گفت: دستگاه قضايي بايد به مطالبه مردم براي محاكمه سران فتنه توجه كند چرا كه محاكمه موسوي و كروبي انتظار حداقلي مردم از قوه قضائيه است.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها