عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

هفته وحدت ايام جشن تمام مسلمانان پاكستان است

هفته وحدت ايام جشن تمام مسلمانان پاكستان است
شنبه 30 بهمن 1389  02:18 ب.ظ

89/11/30 - 14:13
شماره:8911300652
رهبر مركزي حزب جمعيت علماي اسلام در گفت‌وگو با فارس:
هفته وحدت ايام جشن تمام مسلمانان پاكستان است

خبرگزاري فارس: يكي از رهبران حزب جمعيت علماي اسلام با بيان اينكه مسلمانان در پاكستان هفته وحدت را گرامي داشته و جشن مي‌گيرند، اتحاد مسلمانان را رمز پيروزي بر نيروهاي شيطاني خواند.

"شبير ابوطالب " رهبر مركزي حزب جمعيت علماي اسلام (شاخه نوراني) پاكستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كراچي، تصميم امام خميني (ره) را در اعلام هفته وحدت نقطه عطفي در اتحاد امت اسلام عليه دشمنان اسلام و نيروهاي صهيونيستي دانست.
وي تصريح كرد: امام خميني روزهاي 12 تا 17 ربيع‌الاول را هفته وحدت اعلام كردند و تمام مسلمانان در پاكستان اين هفته را جشن گرفته و گرامي مي‌دارند.
ابوطالب اين اقدام حضرت امام خميني (ره) را ميراث ماندگار خوانده و افزود: اين نتيجه دور انديشي رهبر انقلابي اسلام است كه قصد داشت تمام مسلمانان را متحد كند.
مقام عالي رتبه حزب جمعيت علماي اسلام با بيان اينكه اكنون مي‌بينيم كه چطور جهان عرب زير چتر اسلام قرار مي‌گيرد، گفت: اتحاد و يكپارچگي برادران و كشورهاي مسلمان جهت مبارزه با نيروهاي شيطاني نياز اين زمان است.
وي تاكيد كرد: در فلسطين، عراق و كشمير نيروهاي شيطاني به دنبال ايجاد تفرقه ميان مسلمانان هستند و مي‌خواهند بر مسلمانان حكمراني كنند اما اگر مسلمانان با يكديگر متحد شوند، بدون شك آنها را شكست خواهند داد.
ابوطالب در پايان از مسلمانان جهان را به پيروي از تصميم و حكم امام خميني (ره) كه رهبر واقعي براي پيشرفت و بهبود امت اسلام است، فرا خواند.
انتهاي پيام/م

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263882
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها