عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گودبرداري غير اصولي 3 قرباني گرفت

گودبرداري غير اصولي 3 قرباني گرفت
شنبه 30 بهمن 1389  03:07 ب.ظ

ريزش ساختماني در محدوده بازار تهران به دليل گودبرداري غيراصولي 3 كشته بر جاي گذاشت.

به گزارش مهر فتح الله تيموري، معاون عمليات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهر تهران نيز با بيان اينکه ريزش ساختماني در محدوده بازار به دليل گودبرداري غيراصولي ملک مجاور 3 کشته برجاي گذاشته، گفت: ساعتي پيش از وقوع حادثه کارشناسان ما تذکرات لازم را به مالکان ساختمان در حال ساخت مجاور بناي تخريب شده داده بودند که متاسفانه اين تذکرات با بي توجهي مواجه شده بود.

وي ادامه داد : اکيپ آتش نشاني با توجه به شرايط حاکم بر محل ، تقاضاي چندين گروه نيروهاي نجات کردند که اين نيروها نيز به سرعت در محل حاضر شدند و شرايط ايمني نسبي در محل را با سرعت هر چه تمام تر برقرار کردند.

معاون عمليات سازمان آتش نشاني شهر تهران اضافه کرد: نيروهاي سازمان به جستجو و کاوش براي يافتن محبوسين و يا کشته شدگان حادثه پرداخته و در ساعت 18:30 اولين نفر را از زير آوار بيرون آوردند و در نهايت اين حادثه متاسفانه سه کشته بر جاي گذاشت.

تيموري خاطرنشان کرد: نيروهاي آتش نشاني سعي کردند در کمترين فرصت با توجه به شرايطي که در اين مکان وجود دارد و امکان حضور لوازم مکانيزه در داخل اين کوچه هاي تنگ و باريک وجود نداشت، با امکانات موجود عمليات کاوش را در تمام محدوده که به صورت آوار در آمده طي مدت زمان 8 ساعت و 30 دقيقه به انجام رسانند.

وي افزود: جاي تاسف است که در همان روز کارشناسان به مالکان ساختمان در حال ساخت تذکر لازم را داده بودند، اما آنها توجه نداشته و ساعتي بعد ما شاهد ريزش ساختمان مجاور محل گودبرداري بوديم.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
badrood تشکرات از این پست

پاسخ به:گودبرداري غير اصولي 3 قرباني گرفت
شنبه 30 بهمن 1389  08:52 ب.ظ

به همین راحتی مردم می میرند و اتفاق خاصی هم نمی افته

badrood

badrood
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1388 
تعداد پست ها : 352
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها