عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

ابراهيم‌زاده: به‌ عنوان مشاور تنها مي‌توانم روحيه بازيكنان را افزايش دهم

شنبه 30 بهمن 1389  03:57 ب.ظ

سرمربي ذوب‌آهن گفت: به عنوان مشاور تيم فوتبال اميد فقط مي‌توانم روحيه بازيکنان را افزايش دهم.

منصور ابراهيم‌زاده پس از جلسه کميته فني در خصوص شرايط تيم ملي فوتبال ايران عنوان کرد: در جلسه کميته فني 3 بحث مطرح شد؛ يکي مسير مذاکرات فدراسيون با کرش، ديگري شرايط تيم اميد و سومي مباحث پيرامون تيم ملي بزرگسالان ايران. در خصوص تيم ملي معتقدم بايد به اعتقادات خود پايدار باشيم و سپس شرايط گزينه‌هاي داخلي و خارجي را بررسي کنيم.
وي ادامه داد: اگر بگويم مربي خارجي بايد به ايران بيايد يعني اعتقادي به کار مربيان ايراني ندارم، بنابراين مي‌گويم اگر مربي خارجي انتخاب شد در کنارش يک مربي ايراني هم بايد فعاليت کند.

سرمربي ذوب‌آهن گفت: براي رشد و توسعه فوتبال ايران بايد از تمام نيروهاي ايراني استفاده کنيم، به همين دليل راهکارهاي مختلفي را ارائه کردم. در خصوص مشاور شدن براي تيم ملي اميد بايد اعلام کنم که من تنها مي‌توانم روحيه و انگيزه بازيکنان را بالا ببرم. براي مثال بازيکنان اصفهاني را پيدا و با آنها صحبت کنم تا انگيزه آنها مضاعف شود.
ابراهيم‌زاده در مورد شرايط خلعتبري اظهار داشت: مهم اين است که پس از تعويض وي تيم ذوب‌آهن به گل رسيد و بهتر است به لحظاتي فکر کنيد که خلعتبري براي ما گل زده و خوشحالي را به اردوي تيم آورده است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها