عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

انصاري‌فرد: توپ بازي راه‌آهن با همه توپ‌ها تفاوت داشت

شنبه 30 بهمن 1389  03:57 ب.ظ

مهاجم تيم فوتبال سايپا گفت: قصد ندارم گل نزدنم را توجيه کنم اما ظاهرا توپ بازي با راه‌آهن با همه توپ‌ها فرق داشت.

کريم انصاري فرد در مورد ديدار با راه آهن اظهار داشت: بازي بسيار حساسي بود و با توجه به نزديکي امتياز دو تيم در جدول ليگ اين مسابقه شش امتيازي بود و هر دو تيم براي برد به ميدان آمده بودند. هم ما و هم راه آهن موقعيت هاي زيادي براي گلزني داشتند اما موقعيت هاي گلزني سايپا بيشتر بود.
وي در مورد اينکه چرا نتوانسته از موقعيت هاي گلزني خود استفاده کند گفت: قصد ندارم بهانه جويي کنم و گل نزدنم را توجيه کنم اما واقعيت اين است که انگار توپ بازي راه آهن با توپ همه مسابقات فرق داشت و مدام توپ پله مي شد. البته مارک توپ همان توپ هميشگي بود ولي نمي دانم چرا توپ مثل هميشه نبود حتي در برخي از صحنه ها نمي توانستم آن را حمل کنم. با اين حال مي گويم در ديدارهاي اينده جبران خواهم کرد و ديگر فرصت هاي گلزني را از دست نخواهيم داد. به مايلي کهن هم حق مي دهم از دست خط حمله تيم که فرصت هاي گلزني را در ديدار ديروز از دست داد ناراحت باشد.

مهاجم تيم ملي در مورد آزمايش دوپينگي که از او روز گذشته گرفتند و شايعه شده بود از اين مسئله ناراحت است گفت: اصلا اينگونه نيست من هم در بازي هاي آسيايي گوانگجو با تيم اميد و هم درتيم ملي بزرگسالان تست دوپينگ داده ام و هراسي از تست دوپينگ دادن ندارم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها