عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قلعه‌نويي: تعطيلات به سپاهان ضربه زد

قلعه‌نويي: تعطيلات به سپاهان ضربه زد
شنبه 30 بهمن 1389  03:58 ب.ظ

قلعه‌نويي: تعطيلات به سپاهان ضربه زد
 

سرمربي سپاهان گفت: چون مي‌خواهيم شرايط خود را در جدول‌ بهتر کنيم بايد برابر استقلال هجومي بازي کنيم.


  امير قلعه‌نويي پس از نشست کميته فني در خصوص شرايط سپاهان عنوان کرد: بازي‌هاي نيم فصل دوم شرايط خاص خود را دارد و تمام آنها براي ما حکم فينال را دارد. استقلال هم تيم بزرگي است و بازيکنان و کادر فني بزرگي دارد، اما چون مي‌خواهيم شرايط خود را در جدول‌ بهتر کنيم بايد برابر استقلال هجومي بازي کنيم.
وي با بيان اينکه هنوز فيلم آخرين بازي استقلال را نديده‌ام ادامه داد: آخرين بازي ما با استقلال 8 گل داشت که يکي از آنها را داور نديد؛ در مجموع مسابقه‌اي که 7 گل داشته باشد نشان از سطح بالاي آن دارد. نمي‌گويم بازي برابر استقلال مانند ساير مسابقات است و تنها به مسائل فني فکر مي‌کنم.

قلعه‌نويي گفت: تيم ما مانند برخي از تيم‌هاي بزرگ مانند بارسلونا و رئال مادريد ابتداي فصل چند بازيکن خود را در اختيار نداشت. در سال جاري 40 درصد تغييرات در ترکيب تيم ما به‌وجود آمد و براي هماهنگي بيشتر بين بازيکنان نياز به زمان داريم. امروز در جلسه کميته فني درخواست کردم برنامه سال آينده ليگ را با ليگ‌هاي اروپايي و خارجي هماهنگ کنند و حداقل تا نيم فصل هيچکس نتواند آن را تغيير دهد.
وي افزود: در سپاهان هنوز به ايده‌آل‌هايم نرسيده‌ام چون در هفت ماه گذشته 50 جلسه هم تمرين نکرده‌ايم. اگر شرايط سال گذشته را داشتيم اوضاع بسيار بهتر مي‌شد.
قلعه‌نويي عنوان کرد: تيم را به گونه‌اي بسته‌ايم که حضوري موفق در مسابقات مختلف داشته باشيم. يانوش از نيمکت‌نشيني ناراحت نيست چون وي بازيکن بزرگ و حرفه‌اي است.
وي در خصوص انتخاب مربي ايراني براي تيم ملي گفت: صحبت‌هايم را در کميته فني ارائه کردم. اعتقاد دارم در جايي که مسئوليت دارم حرف بزنم، در کميته فني هم معيني سخنگو است و بايد پاسخگو باشد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها