عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

گوارديولا: نگران مصدوميت پويول هستم

شنبه 30 بهمن 1389  03:59 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا با توجه به تشديد مصدوميت مدافع تيمش گفت: شديدا نگران مصدوميت کاپيتان تيم هستم.

گوارديولا در بخشي از سخنان خود پس از شکست تيمش برابر آرسنال به غيبت پويول اشاره و معتقد بود که نبودن اين مدافع ارزشمند مشکلات تاکتيکي زيادي را ايجاد کرده است.
وي روز گذشته نيز با اشاره به اظهارات اخير پزشکان تيم گفت: متاسفانه ناحيه جراحي دچار عفونت شده و مبارزه با آسيب ديدگي پويول روند مثبتي را طي نمي‌کند.
سايت رسمي بارسلونا از بازگشت پويول در بازي برگشت مقابل آرسنال خبر داده، اما اين خبر منتشر شده بيشتر به يک ژست خبري مي‌ماند تا انتشار گزارشي حقيقي چرا که پويول عملا در فهرست پزشکي بارسلونا حضور دارد.
اين مدافع ارزشمند حتي مي‌تواند در بازي اين هفته از لاليگا نيز حضور داشته باشد، اما استراحت مطلق تجويز شده از سوي پزشکان به خاطر رفع عفونت و درمان قطعي است.
گوارديولا ادامه داد: غيبت پويول براي بارسلونا گران تمام شد و اعتراف مي‌کنم که حضور اين کاپيتان متعصب از لحاظ رواني باعث احياي تيم مي‌شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها